Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kiek vertas spektaklis – spręs publika

Spektaklį „Baletinė Čaplino ir Dolskio korta“ žiūrovai galės pamatyti įsigiję proginį teatro mėnesio bilietą.
Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro nuotr. / Spektaklį „Baletinė Čaplino ir Dolskio korta“ žiūrovai galės pamatyti įsigiję proginį teatro mėnesio bilietą.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pradėjo platinti nemokamus kuponus-bilietus.

„Su šiais kuponais žiūrovai pamatys nuostabų baleto spektaklį „Baletinė Čaplino ir Dolskio korta“. Ir pažiūrėję spektaklį galės sumokėti už jį tiek, kiek jų manymu jis vertas“, – sakė teatro Marketingo skyriaus vedėja Vita Petrauskienė.

Nemokamus kuponus galima įsigyti teatro kasoje. Po spektaklio žiūrovai bus kviečiami pasidalinti savo įspūdžiais apie reginį bei susimokėti tiek, kiek kas gali. „Mums nesvarbu, ar tai bus vienas centas, ar keli šimtai litų“, – pasakojo V.Petrauskienė.

Ši idėja – ne naujiena. Vienas britas tokią sistemą, kai mokesčio dydis paliekamas klientų valiai, taikė užkandinėje. Paradoksas, tačiau paskaičiavus paaiškėjo, kad šeimininkas nuostolių nepatyrė. Netgi priešingai, kai kurie klientai buvo kur kas dosnesni.

Pasak V.Petrauskienės, teatralams svarbu sužinoti, ar jų spektaklis žiūrovus patraukė dėl savo pobūdžio, ar dėl galimybės jį pamatyti nemokamai.

Baleto spektaklis „Baletinė Čaplino ir Dolskio korta“ bus rodomas kovo 28-ąją.

Tradicinis renginys, pagerbiantis miesto teatrų žmones „Padėkos kaukė“, taip pat pažers staigmenų. Bilietai į renginį žiūrovams taip pat nieko nekainuos. Tačiau kiekvienas apsilankęs iškilmingoje ceremonijoje turės įsigyti nors vieną daiktą iš teatro mugės. Nesvarbu, ar tai bus žvakidė, ar ženklelis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min