2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2010 01 08

Kiemsargiai neišmokamų atlyginimų lauks iki sausio pabaigos, nesulaukę – streikuos

Sostinės gatves prižiūrintys ir tris mėnesius atlyginimų negaunantys kiemsargiai Vilniaus valdžios ir įmonės vadovų susitarimo ketina laukti iki sausio pabaigos, o neradus problemos sprendimo – streikuoti.
(NENAUDOKITE, NUFOTOGRAFUOTAM ŽMOGUI NEMALONU) Pašalpas išimties tvarka gausiantys ukmergiškiai privalės dirbti viešuosius darbus.
Kiemsargis / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

„Vilniaus miesto savivaldybė ir bendrovės valdžia tariasi, kaip sumokėti tas algas, kaip grąžinti skolas. Dar kol kas skolų grąžinimo grafikas nepatvirtintas, o kada jis bus patvirtintas, nežinau. Situacija tokia, kad šiandien algų mes dar negavę. Tikimės ir laukiam iki sausio pabaigos“, – BNS sakė Vilniaus gatves prižiūrinčios bendrovės „Stebulė“ darbuotojų atstovė Valentina Biatova. Jos teigimu, sostinės gatves valantys darbuotojai pasiryžę streikuoti.

Kiemsargiai, aišku, visi labai nori streikuoti, piketuoti, reikalauja savo uždarbio, bet iš kur paimti, jei neperveda pinigų savivaldybė, ir skola ne mažėja, o didėja.
„Kiemsargiai, aišku, visi labai nori streikuoti, piketuoti, reikalauja savo uždarbio, bet iš kur paimti, jei neperveda pinigų savivaldybė, ir skola ne mažėja, o didėja“, – pasakojo V.Biatova.
Pasak jos, atlyginimai pastarąjį kartą išmokėti už rugsėjo mėnesį.

Pasak V.Biatovos, Vilniaus miesto savivaldybei nusprendus perpus sumažinti gatvių valymo darbų apimtis, kiemsargių atlyginimas siekia 400 litų, o atskaičius mokesčius gatvės teritorijų valytojai gauna po 350 litų.

Skelbta, kad vien „Stebulei“ savivaldybės skola sudaro beveik 16 mln. litų.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min