Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 7d. 21:51

„Kino pavasaris“ atkeliauja į Klaipėdą

Filmas „127 valandos“ buvo nominuotas 6 „Oskarams“.
Kadras iš filmo. / Filmas „127 valandos“ buvo nominuotas 6 „Oskarams“.

Klaipėdiečiams sekmadienį bus parodyti filmai, sulaukę didžiausio dėmesio Vilniuje. Anot festivalio „Kino pavasaris“ direktorės Vidos Ramaškienės, repertuaras sudarytas taip, kad netrūktų ir aštrios įtampos, ir jaudinančios dramos.

Sekmadienį kino teatre „Forum Cinemas“ bus parodytas filmas „127 valandos“. Ši juosta su S ženklu buvo nominuota 6 „Oskarams“, 3 „Auksiniams gaubliams“ ir 8 BAFTA premijoms. Filmas pasakoja apie amerikietį Aroną Ralstoną, patekusį į laukinės gamtos spąstus, kai šis rizikingai mėgino nusileisti į siaurą tarpeklį Liūdinčiojo Džono kanjone. Kai netyčia išjudintas akmuo prispaudė vyrui dešinę ranką, jis penkias dienas kentė alkį ir šaltį.

Kita festivalio juosta, kurią išvys klaipėdiečiai, „Nepaleisk manęs“ – tai sukrečiantis tyrų jausmų ir mokslinės fantastikos trileris apie draugystę, meilę, pasiaukojimą, organų donorystę ir košmaru pavirtusią vaikystės idilę.

Nervus kutenantis trileris „Kamera Nr.211“ pasakoja apie kalinių maištą, kai maištaujantys kaliniai perima kontrolę griežtai saugomame kalėjime, o naujokas prižiūrėtojas apsimeta savu. Šis intriguojantis veiksmo trileris pradžiugins tuos, kurie mėgavosi M.Scorseses „Infiltruotais“.

Dar vienas filmas, kurį atveš „Kino pavasaris“, – 78 kino festivalius aplankiusi aštri ir jaudinanti drama „Kai mes išeinam“. Ji pasakoja apie smurtą dvi kultūras susiejusioje šeimoje ir jaunos moters kovą už asmeninę nepriklausomybę. Bėgdama nuo nelaimingos santuokos Stambule, jauna moteris su penkiamečiu sūneliu grįžta pas šeimą į Berlyną. Tačiau jos namiškiai – tradicinių pažiūrų turkų kilmės Vokietijos piliečiai – nusprendžia savaip įgyvendinti teisingumą: grąžinti sūnų tėvui.

„Kino pavasario“ repertuaras, balandžio 10 d.

„127 valandos“ 14:30

„Nepaleisk manęs“ 16:30

„Kamera Nr. 211“ 18:45

„Kai mes išeinam“ 21:15

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min