Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 29, 13:38

Kintuose ir Šilutėje vandalai terlioja pastatus raudonais užrašais prieš JAV ir NATO

Vandalai raudonais dažais siautėja ne tik Klaipėdoje, o ir pamario krašte. www.15 min.lt skaitytojas pranešė apie išterliotą statybinę tvorą Kintuose. Panašūs užrašai buvo pastebėti ir Šilutės mieste.
Kintuose išterliota statybinė tvora
Kintuose išterliota statybinė tvora / Skaitytojo nuotr.

Šilutės rajono policijai tenka aiškintis, kas raudonais dažais išterliojo pastatus Kintuose ir pačioje Šilutėje. Pamaryje pastebėti užrašai, nukreipti prieš NATO ir Jungtines Amerikos Valstijas. 

„Šie užrašai pastebėti prieš porą savaičių. Išterliota buvo tvora, juosianti renovuojamą namą. Su darbus atliekančiais rangovais skubiai vandalų nusiaubtą vietą sutvarkėme – tiesiog apsukome plokštes“, – pasakojo Kintų seniūnas Antanas Kližentis.

Seniūnijos darbuotojai informaciją apie vandalų išpuolį perdavė Šilutės rajono policijai. Pareigūnai tiria ir kelis tokius atvejus pačioje Šilutėje. Ant kelių pastatų sienų irgi buvo atsiradę panašaus pobūdžio užrašų. 

Pareigūnai kol kas dar nesulaukė šilutiškių skundų ir pretenzijų dėl valdalų padarytų nuotolių, todėl ir ikiteisminio tyrimo neskuba pradėti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min