2012-07-14 08:33

Kipro policija sulaikė su lietuvės išprievartavimu siejamą vyrą

Kipro policija keturioms dienoms sulaikė 27 metų jaunuolį, kuris siejamas 23 metų nuolatinės Kipro gyventojos iš Lietuvos išprievartavimu.
Seksualinis priekabiavimas, prievarta
Seksualinis priekabiavimas, prievarta / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Policijos duomenimis, nusikaltimas įvykdytas liepos 3 dieną, Pafo mieste. Moteris pareigūnams pranešė, kad vyras ją užpuolė gatvėje ir prievarta įsisodino į automobilį apie 2.30 val. nakties, rašo cyprus-mail.com.

Jos teigimu, keleivio vietoje sėdėjęs nepažįstamas vyras, iššoko iš automobilio, įgrūdo merginą ant galinės sėdynės ir laikė tol, kol vairuotojas nuvežė juos į nežinomą vietą.

Kipro graikas, įtariama, ant galinės sėdynės prieš jos valią nurengė merginą ir sukliudė mobiliuoju telefonu kviesti pagalbą.

Paskui, remiantis merginos liudijimu policijai,  jis, padedamas vairuotojo, merginą išprievartavo ir išmetė iš automobilio gatvėje.

Policijos atstovė spaudai teigia, kad moterį apžiūrėjęs medikas jokių smurto žymių ant jos kūno nerado. Toliau bus tiriami paimti mėginiai nuo jos kūno. Tyrimą atlieka Pejos policija. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą