Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kišęsis į ikiteisminį tyrimą Kęstas Komskis dėl to nori viešai pasiaiškinti

K.Komskis
„Scanpix“ nuotr. / K.Komskis
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pripažintas neteisėtai kišęsis į ikiteisminį tyrimą „mailiaus“ byloje, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis su tuo nesutinka. Jis kreipėsi į Seimo pirmininkę Ireną Degutienę, kad ši sudarytų jam galimybes savo argumentus išdėstyti viešai Seimo posėdžio metu.

„Kreipiuosi į Seimo Pirmininkę Ireną Degutienę, prašydamas sudaryti galimybę man bei mano vadovaujamai Komisijai išdėstyti savo argumentus Seimo plenarinio posėdžio metu. Tikiuosi, kad dauguma Seimo narių pritars kovai su korupcija, o ne dangstys ją, kaip tai bando daryti A. Salamakinas su dalimi Etikos ir procedūrų komisijos kolegų“, – penktadienį išplatintame pranešime cituojamas Antikorupcijos komisijos pirmininkas K.Komskis.

Anot jo, Seimo etikos sargai į jo nuomonę neatsižvelgė. „Todėl Etikos ir procedūrų komisijos sprendimai nėra objektyvūs ir gali būti palankūs tam tikriems galimai nusikaltusiems asmenims“, – mano K.Komskis.

Ketvirtadienį Seimo Etikos ir procedūrų komisija ištyrusi „mailiaus“ bylos įtariamojo, buvusio Lietuvos banko vadovo ir diplomato Romualdo Visokavičiaus skundą nustatė, kad Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis kišosi į ikiteisminį tyrimą šioje byloje.

Anot Etikos ir procedūrų komisijos, K.Komskis nusižengė Antikorupcijos komisijos pirmininko vardu siųsdamas raštus Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos vadovui Vitalijui Gailiui

„Mailiaus“ byloje buvęs Lietuvos banko vadovas ir diplomatas Romualdas Visokavičius įtariamas bendrininkavęs bandymui pagrobti 22,5 mln. litų Europos Sąjungos paramos. R.Visokavičius kategoriškai neigia savo kaltę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min