TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„KITI“ suvienys jaunus fotografus

Sigitas Botvyčiaus fotografija
S.Botvyčiaus nuotr. / Sigito Botvyčiaus fotografija
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Klaipėdos fotografijos galerijoje ir Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose LFS Klaipėdos skyrius pristato fotografijų parodą „KITI“.

„Kiti“ – tęstinis, antrus metus vykstantis fotografijos projektas Klaipėdoje. Projekto iniciatorius ir parodos organizatorius – Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyrius. Parodos autoriai: Berta Stubraitė, Joranas Bružinskas, Jurgita Laivė, Karolis Šumskas, Kristina Gentvainytė, Martynas Knizikevičius, Paulius Lukošius, Rita Būdvytytė, Sigitas Botvyčius, Virgilijus Skuodas, Vytautas Kumža, Vytautas Petrikas.

Praeitais metais didelio susidomėjimo ir autorių aktyvumo sulaukęs projektas paskatino jo tęstinumą. Projekto KITI metu ir šiemet siekiama pristatyti visuomenei, meno kritikams bei žiniasklaidai naujų autorių grupę, kurių fotografijose stebima slinktis į kitonišką kūrybinį mąstymą ir matymą.

Projektas KITI bando praplėsti tradicines ribas ir sudaryti sąlygas naujų autorių integracijai į jau pripažinimą pelniusių fotografų gretas. Parodoje pristatomi kūrėjai, kurie dar palyginti neseniai, bet jau kryptingai gilinasi į fotografijos meną, turi susiformavusius ar dar tik besiformuojančius savitus kūrybos principus ir autorinę raišką.

Projektas KITI nepretenduoja į gilesnius meninės fotografijos apmąstymus ar analizes, siekia apeiti griežtus apibrėžimus, kurie bando įvardinti meninės fotografijos kriterijus. Čia inicijuojama diskusija, beveik neturinti jokių apribojimų. Vienintelis bendras, išeitinis ir galutinis taškas – fotografija. Tiek tema, tiek ir raiška. Pastaroji ypač talpi įvairiems disputams ir nuomonėms.

Paroda veiks iki gegužės 31 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min