Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdą iš žiemos miego žadins „ŽAS“

 „ŽAS“ koncertui Klaipėdoje parengė programą, kurioje netrūksta ir ankstyvųjų grupės kūrinių.
Menų doko nuotr. / „ŽAS“ koncertui Klaipėdoje parengė programą, kurioje netrūksta ir ankstyvųjų grupės kūrinių.
Šaltinis: 15min
0
A A

15 metų jubiliejų tebešvenčianti legendinių chuliganų „ŽAS“ kompanija atvyksta į Klaipėdą. Šių triukšmadarių gerbėjai jau gali ruoštis savaitgaliui ir kaupti energiją.

„Švyturio menų doko“ ramybę šeštadienį drebins gyvai atliekami necenzūruoti „ŽAS‘ų“ hitai – nuo ankstyvojo roko iki specialiai „pasunkintų“ popstiliaus kūrinių.

„ŽAS‘ams“ ir jų kolegoms akompanuos spalvinga muzikantų rinktinė: Robertas Semeniukas – gitara („Žalvarinis“), Rytis Taraila – gitara („Saulės kliošas“, „Ghostorm“), Paulius Jaskūnas – bosinė gitara („My Favorite Gun“). Būgnus muš vienas iš „ŽAS‘ų“ – Linas Zareckas-Choras. Vokalas – Marijus Berenis-Tru ir Bilas, koncerto metu scenoje taip pat žadantis pagaminti kažką iš savo kulinarinio repertuaro.

Nuo hitų iki naujienų

Grupės „ŽAS“ karjera prasidėjo nuo dainos „Debilas ir bažnyčioje debilas“, kurią jie, padedami lietuviškos muzikos korifėjaus Andriaus Mamontovo, įrašė rinkiniui „Geras“. Šokiruojantį kūrinį gerbėjų teismui pateikę muzikantai ilgai nesukę galvos pasivadino „Žertva ant smūgio“. Vėliau pavadinimas sutrumpėjo iki kiekvienam lietuviui dabar jau gerai žinomo raidžių rinkinio „ŽAS“.
Gyvame koncerte, puikiai atspindinčiame „ŽAS“ kūrybinį kelią, nuskambės ir tokie istoriniai hitai, kaip

„Suka“ – pirmoji viešai radijo stočių ignoruota daina dėl necenzūrinės leksikos, albumo „Dozė“ perlai – „Sudrumskime ramybę“ ir „Man Gerai“, pirmasis „ŽAS“ superhitas N.P.G.N.N.P.I.N. – „Ne pieną gėręs, ne nuo pieno ir numirsi“ arba dar kitaip „Nemune ledai išplauks“, nauja „Myliu kiną“ versija – spėkite ar tai skiriasi nuo „ACDC“?

Iš viso koncerte skambės 21 daina. Tarp jų niekada gyvai negrota „Jis gyvena stotyje“, kalbos inspekcijos nemalonę užtraukęs „Kalbos inspekcijai“, Estijos berniuko daina „Uks miuks“, V. Kernagio „Žemutinių pilių šventė“, arba paprasčiau „Kancaras“.

„ŽAS“ Klaipėdoje koncertuos šeštadienį, 20 val. „Švyturio menų doke“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min