Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 15:14

Klaipėda kitąmet gali skendėti šiukšlėse

Klaipėdiečių surinktos šiukšlės
„15min“ skaitytojos Darjos V. nuotr. / Kitais metais Klaipėda bus rečiau valoma.

Uostamiesčio valdininkai šiandien prakalbo, kad po Naujųjų Klaipėda nebebus tvarkoma, kaip iki šiolei.

„Klaipėda garsėjo švarumu. Tačiau tokios aukštos paslaugų kokybės nebeturėsime. Kitais metais nukentės miesto pakraščiai, miegamieji mikrorajonai. Senamiesčiui, centrui, aikštėms dėmesio neturėtų trūkti“, – sakė Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė.

Bus mažinamas kiemų valymo periodiškumas. Šiuo metu jie tvarkomi tris kartus per savaitę. Bet kitąmet bus skiriama lėšų kiemams šienauti. Anot valdininkės, nenorima, kad pasikartotų šios vasaros situacija, kai kiemai Klaipėdoje nebuvo šienaujami.

Apie 200 tūkst. litų trūksta paplūdimiams tvarkyti.

Pasak I.Šakalienės, pajūris taip pat bus valomas rečiau, ypač žiemą, pavasarį. Esant sudėtingai finansinei situacijai, kitais metais Klaipėdos savivaldybė atsisakys dalyvauti Mėlynosios vėliavos programoje.

„Toks buvo mūsų politikų sprendimas. Aš irgi tam pritariu. Tai parodė šiemetė situacija, kai iš Smiltynės buvo atimta Mėlynoji vėliava. Atsisakydami dalyvauti šioje programoje sutaupysime 35
tūkstančius litų“, – pasakojo I.Šakalienė.

Miesto tvarkymo skyrius prašo apie 50 tūkst. litų šiukšliadėžėms įsigyti, nes Klaipėdos senamiestyje nuolat niokojamos ar vagiamos brangios šiukšliadėžės iš Turgaus, Tiltų gatvių. Viena jų kainuoja apie 2 tūkst. litų. Dvi buvo pavogtos dar šią savaitę.

Tačiau kol kas šių pinigų Miesto tvarkymo skyrius neturi.

Išvis kitais metais miesto tvarkymui trūksta apie 5 mln. litų. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

00:57
26:35
00:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min