Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėda pasirengusi visuotinei talkai

Jau praėjusį šeštadienį duotas startas visuotiniam švarinimuisi.
Apskrito stalo nuotr. / Jau praėjusį šeštadienį pradėtas visuotinis švarinimasis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, švarinimosi akcija vyks balandžio 17-ąją. Šią dieną bus siekiama išvalyti kuo daugiau užterštos aplinkos, o klaipėdiečiai užsimojo, kad tokių vietų išvis neliktų.

Tikslą išvalyti visą Klaipėdos miestą iškėlė šiemet šią akciją organizuoti prisiėmusi Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“.

Šeštadienį, balandžio 10 dieną, „Apskritasis stalas“ sukvietė taškų koordinatorius. Susitikimo tikslas buvo ne tik susipažinti, bet ir aptarti neaiškumus, problemas, darbų saugą, maišų ir pirštinių pristatymo tvarką, kitas detales. Po šio susitikimo taškų koordinatoriai buvo pakviesti kartu su organizatoriais pradėti akciją „Darom 2010“ vieno iš plotelių Melnragėje sutvarkymu.

Po valandos nuoširdaus triūso, miškelis, esantis šalia Melnragės „Ikiuko“, atrodė stulbinančiai švariai ir žavėjo savo tikruoju žalumu, kurio neuždengė nė viena šiukšlė. Visa tai tik įrodo, jog įdedant nuoširdžias pastangas galima savo aplinką sutvarkyti taip, jog ja po to visus ateinančius metus būtų galima gerėtis.

Šalia iniciatyvaus jaunimo tvarkyto miškelio stovi dideli ir prabangūs namai. Namų kiemai išpuošti ir net blizga, tačiau už tvoros – šiukšlynas. Tai įrodo, jog dažnai rūpinamasi tik kiemu, o visa, kas aplink – nesvarbu. O juk visi gyvename toje pačioje Klaipėdoje, visi vaikštome tomis pačiomis gatvėmis, tais pačiais miškais ir dažnai būname išėję už savo kiemo ribų. Todėl ir susitvarkyti reikia viską, kad turėtume kuo didžiuotis, gerėtis ir šiukšlės nebadytų akių.

Visą savaitę iki akcijos finalo balandžio 17–ąją dieną galite susiorganizuoti su draugais, kolegomis, kaimynais ir susitvarkyti savo namų, biurų, įmonių kiemus, o šeštadienį prisidėti prie labiausiai užterštų miesto vietų švarinimo!

Progą susitvarkyti turi visi pilietiškai nusiteikę miesto gyventojai, neabejingi savo miesto grožiui.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min