Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėda spaudos veidrodyje: Euro keitimo karštinė pajūryje slūgta

Pinigai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos spauda jau rašo apie pasirengimą turizmo sezonui. Jis startuos tik gegužę, tačiau jau balandį turistai galės lankytis Klaipėdos simboliu laikomame „Meridiane“. Be pramogų, spaudai rūpi ir klaipėdiečių apsirūpinimas eurais. Išnykusios spūstys pašte ir bankuose rodo, kad eurais klaipėdiečiai jau apsirūpino.

Dienraštis „Klaipėda“ rašo, kad uostamiesčio pašto skyriuose jau baigėsi litus į eurus norinčių išsikeisti klaipėdiečių apgultis. Pirmąsias dvi savaites būriais plūdę gyventojai jau nurimo. Skaičiuojama, kad nuo sausio 2 iki 29 d. Klaipėdos miesto paštuose buvo surinkta beveik 27 mln. litų, arba beveik 7,8 mln. eurų. 

„Nors klaipėdiečiai per mėnesį pašto skyriuose iškeitė įspūdingą sumą pinigų, tačiau vienu metu mainiusiųjų itin didelę krūvą kupiūrų nebūta. Pagal nustatytą tvarką pašte didžiausia vienos operacijos metu keičiama suma gali būti vienas tūkstantis eurų“, – rašo dienraštis.

Ramiau jau ne tik pašto skyriuose, o ir bankuose. Į juos norintieji išsikeisti valiutos irgi nebetraukia būriais.

Dienraštis „Vakarų ekspresas“ rašo apie turistų ekskursijas po Klaipėdos  simbolį – burlaivį „Meridianą“. Ekskursijos į barkentiną startuos balandį, o iki tol čia savo žinias gilinasi uostamiesčio gidai. 60 jų jau susipažino su burlaivio istorija, denyje įrengta ekspozicija.

L. Sėlenienės nuotr. /Apatiniame „Meridiano“ denyje įrengtas prabangus restoranas
L. Sėlenienės nuotr. /Burlaivis  „Meridianas“ 

„Sugrįžęs „Meridianas“ neabejotinai vėl bus viena iš turistų lankomiausių vietų uostamiestyje, todėl gidams yra svarbu pasiruošti vesti ekskursijas į šį laivą bei pateikti besidomintiesiems visą informaciją apie jį bei jame teikiamas paslaugas“, – rašo dienraštis. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min