TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėda spaudos veidrodyje: Kur dingo miestą puošusios našlaitės?

Našlaitės
Alfredo Pliadžio nuotr. / Našlaitės
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos spauda rašo apie legalius ir nelegalius būdus užsidirbti. Pasirodo uostamiesčio turgavietėse klesti prekyba iš miesto gėlynų išraustomis našlaitėmis. O uostamiesčio ugdymo įstaigų vadovai suka galvas, kaip uždirbti nuomojant laisvas patalpas.

Naujienų portalas www.kl.lt susirūpino, kur dingo vos prieš savaitę Klaipėdoje pasodintos našlaitės. Išraustas gėlių klombas miesto tvarkdariai randa kone kasmet prieš lapkričio 1-ąją. Klaipėdos gėlynus prižiūrinčios bendrovės atstovų akys kaskart krypsta į solidaus amžiaus klaipėdietes.

„Dažnai gėles išsikasa garbaus amžiaus moterys. Tokių atvejų pasitaiko ir dienos metu. Yra tekę net matyti, kaip inteligentiška moteris rauna gėles iš miesto gėlyno. Klausiame, ką ji čia daro, o ši pareiškia, kad dingtume iš čia. Neva tai ne mūsų reikalas, ne mūsų gėlės. Dar gąsdina, kad Dievas mus nubaus. Negi eisi stumdytis su tokiomis?“ – portalas cituoja miesto želdinius prižiūrinčios įmonės direktorių Gediminą Valašiną.

Išraustas gėlių klombas miesto tvarkdariai randa kone kasmet prieš lapkričio 1-ąją.

Spėliojama, kad miesto puošybai skirtos našlaitės atsiduria kapinėse ar turgavietėse.

Dienraštis „Vakarų ekspresas“ svarsto apie legalesnį būdą užsidirbti – nuomojant uostamiesčio ugdymo įstaigų patalpas. Tokia praktika mokyklose ir darželiuose taikoma ir dabar, tačiau nusistovėjusi tvarka sudėtinga.

„Anksčiau patalpas ugdymo įstaigose buvo leidžiama nuomoti valandomis, laisvu nuo užsiėmimų metu, tačiau tvarka buvo gana sudėtinga – reikėdavo kreiptis į miesto Tarybą, pateikti prašymą bei gauti leidimą nuomotis patalpas, nuomotojui ir nuomininkui sudarius sutartį reikėdavo ją užregistruoti juridinių asmenų registre, o nuomotojas turėdavo turtą apdrausti“, – Klaipėdos savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos Laimos Prižgintienės žodžius perduoda dienraštis.

Senąją tvarką siūloma keisti  ir supaprastinti ugdymo įstaigų patalpų nuomos procedūras. Naujai rengiamam projektui turės pritarti Klaipėdos savivaldybės taryba. 
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min