Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėda spaudos veidrodyje: Nenušveistos pastatų sienos savininkams atsirūgs baudomis

Klaipėdoje vandalai išpaišė 13 pastatų
L. Sėlenienės nuotr. / Klaipėdoje vandalai išpaišė 13 pastatų
Šaltinis: 15min
0
A A

Pavasaris ne tik miesto gatvėse, o ir Klaipėdos spaudos puslapiuose. Vis dažniau rašoma apie tvarką ir atsinaujinimo darbus mieste. Klaipėda ruošiasi šiltajam metų sezonui.

Miesto kontrolieriai prie darbų lenkia nuterliotų pastatų savininkus. Užsimota pavasarį nušveisti visas terliones. Jei statinių savininkai tuo nepasirūpins, kontrolieriai grasina 579 eurų siekiančiomis baudomis. Ir nesvarbu, kad terliones ant sienų išpaišė nuostolių neketinantys atlyginti vandalai.

„Kovo viduryje kontrolieriai ketina pradėti tikrinti pastatų fasadus. Pagal miesto tarybos patvirtintas taisykles, savininkai turi pasirūpinti, kad šie atrodytų estetiškai. Patikrinimų metu kontrolieriai surašys pastatų savininkams, administratoriams reikalavimus pašalinti grafičius nuo pastatų sienų“, – rašo dienraštis „Klaipėda“.

Pavasariop ant Klaipėdos pastatų pastebėta ypač daug terlionių. Nenustatyti vandalai  centrinės  miesto dalies namus apipaišė paukščiais. Dėl viešosios tvarkos pažeidimų policija pradėjo ne vieną tyrimą.

Dienraštis „Vakarų ekspresas“ rašo apie vienos pagrindinių Klaipėdos eismo arterijų atnaujinimą. Sankryžos su Baltijos prospektu renovacijos darbai startavo kovo 4 d. Dėl to uždarytas eismas viena Minijos gatvės puse – vakarine jos dalimi nuo Dubysos gatvės iki Strėvos gatvės. 

„Bus atnaujinta tik pusė Minijos gatvės ir Baltijos prospekto sankryžos – vakarinė. Pagrindinė naujovė bus ta, kad ši sankryža taps keturšalė, t. y. atsiras vadinamasis Baltijos prospekto tęsinys, šį prospektą sujungsiantis su Centriniu Klaipėdos terminalu“, – rašo dienraštis.

Dėl šių darbų ir eismo pasikeitimo Minijos gatvėje jau nuo ankstaus trečiadienio ryto kilo sumaištis. Automobiliams teko pastoviniuoti spūstyse. Tokia sumaištis truks pusantro mėnesio, kol bus baigti gatvės atnaujinimo darbai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min