Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 6d. 12:10

Klaipėda spaudos veidrodyje: Po audros – kirčiai konteinerių prižiūrėtojams ir statybininkams

Audra Klaipėdoje (Nerijaus nuotr.)
Audra Klaipėdoje (Nerijaus nuotr.)
Klaipėdos spauda vis dar skaičiuoja savaitgalį praūžusios audros nuostolius. Stiprus vėjas įsisuko ne tik į pajūrio paplūdimius, o ir į visai neseniai rekonstruotą uosto vizitine kortele vadinamą Kairių gatvę. Išversti gatvės apšvietimo stulpai pakurstė įtarimus apie juos stačiusios bendrovės darbų kokybę. Klaipėdiečių priekaištų kliuvo ir konteinerius prižiūrinčiais bendrovei. Ji nepasirūpino, kad audra neišnešiotų konteinerių, o šie neapgadintų gyventojų mašinų.

Audros nuostoliai atnaujintai miesto gatvei aprašomi dienraštyje „Klaipėda“. Neatlaikė net trys dar vasarą sutvarkytos Kairių gatvės apšvietimo stulpai. Jų atramos nebuvo išverstos, o nulūžo ties pagrindu. Įtarimus apie gatvę tvarkiusios bendrovės „Hidrostatyba“ darbų kokybę pakurstė tai, kad Kairių gatvė buvo sutvarkyta tik vasarą, o brokas pradėjo lįsti jau dabar.

„Kol kas sunku kažką konkrečiai pasakyti. Jei atramos būtų paprasčiausiai išverstos, nebūtų neįprasta. Tačiau jos yra nulūžusios. Patys nustebome. Ar pasitaikė gamyklinis brokas, ar kažkas buvo neapskaičiuota, sunku pasakyti. Aiškinamės situaciją“, – dienraščiui pasakojo bendrovės „Hidrostatyba“ atstovas Romas Stonkus.

Į Tarptautinę perkėlą vedančios Kairių gatvės rekonstrukcija kainavo beveik  9 mln. eurų. Buvo atnaujintas 2 570 metrų ruožas. Darbai truko trejus metus.

Klaipėdoje rekonstruota Kairių gatvė iš esmės pagerino važiavimo sąlygas į multimodalinių krovinių terminalus pietinėje uosto dalyje
Klaipėdoje rekonstruota Kairių gatvė iš esmės pagerino važiavimo sąlygas į multimodalinių krovinių terminalus pietinėje uosto dalyje

Auros padarytą žalą skaičiuoja ir aptalžytų mašinų savininkai. Apgadino automobilius ne tik vėjovartos, o ir šiukšlių konteineriai. Pasak dienraščio "Vakarų ekepresas", nuo stipraus vėjo išsivažinėjusių konteinerių apgadintų mašinų savininkai skundus pažėrė ir konteinerių prižiūrėtojams, ir kelių policijai.

„Neretai patys gyventojai kiemuose dėl vietos trūkumo perstumdo konteinerius, atblokuoja stabdžius, todėl pakilus vėjui jie išvažinėja“, – dėstė bendrovės „Specialusis autotransportas“ direktorius Laimonas Žemaitis.

Konteinerius prižiūrinti bendrovė yra apsidraudusi dėl tokių įvykių, ir, jei bus nustatyta, kad konteinerių ratų stabdžių mechanizmas išties neveikė, draudikai atlygins gyventojų patirtus nuostolius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min