Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėda spaudos veidrodyje: spūstys miesto gatvėse ir gydymo įstaigose

Klaipėdos universitetinė ligoninė.
Jurgitos Andriejauskaitės nuotr. / Klaipėdos universitetinė ligoninė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos spauda šiandien narplioja spūsčių klausimą. Žurnalistų dėmesį patraukė ne tik sausakimšos uostamiesčio gatvės, betir pacientų pilni Klaipėdos universitetinės ligoninės koridoriai. Pro akis neprasprūdo ir mieste telkšančios milžiniškos balos.

Automobilių spūsčių iš kantrybės išvestiems vairuotojams dienraštis „Vakarų ekspresas“ pateikia optimistines prognozes, patikindamas, kad uždaryto Pilies tilto remontas tikrai neužsitęs. Atverti tiltą eismui ir taip sumažinti grūstis uostamiesčio gatvėse planuojama iki Naujųjų. Darbus skubinantys rangovai pluša ir naktimis, kad iki numatyto termino tiltas jau būtų paruoštas.

„Tiltas dabar uždengtas dėl to, kad klojama epoksidinė danga, šiuo metu taip pat tvirtinami prietilčiai, kitaip – šaligatviai, sumontuota hidraulinė pavara, baigiama tilto prieigų apdaila. Užmojai – baigti pirma laiko, iki Kalėdų, bet daug kas priklausys nuo orų“, cituodamas tiltą remontuojančios bendrovės atstovus rašo „Vakarų ekspresas“.

Pasiligoję klaipėdiečiai užgulė gydymo įstaigos registratūrą. Neseniai įdiegta nauja elektroninė registracijos sistema jiems pasirodė neperkandama. 

Dienraštis „Klaipėda“ taip pat rašo apie spūstis. Tik ne automobilių, o Klaipėdos universitetinės ligoninės pacientų. Pasiligoję klaipėdiečiai užgulė gydymo įstaigos registratūrą. Norėdami užsiregistruoti pas reikiamą gydytoją žmonės nesėkmingai bando perprasti neseniai įdiegtą elektroninę sistemą.

„Bėda ta, kad žmonės nesugebėjo užsiregistruoti kompiuterine sistema. Įdiegėme naujas technologijas, kad pacientams būtų patogiau. Tačiau paaiškėjo, kad atvykusieji dviejų mygtukų negalėjo paspausti. Patys pacientai prispaudinėjo tiek, kad sistemos darbą teko stabdyti ir žmonės grįžo prie jiems suprantamos tvarkos – gyvos eilės. Šį rytą buvo didelis žmonių srautas. Vyresnio amžiaus pacientai nemokėjo patys pasirinkti norimo mygtuko. Problema kilo lygioje vietoje. Juk bankuose žmonės jau išmoko naudotis panašiomis sistemomis“, – dienraščiui aiškino Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai Gintautas Virketis

Radijo stotis „Laluna“ praneša, kokių bėdų Klaipėdai pridarė krentantys rudeniniai labai. Jų sankaupos užkimšo lietaus nuotekų sistemą, tad po lietingos nakties trečiadienį klaipėdiečiai į darbus skubėjo per telkšančias balas. Vandentiekininkai nuo pat ankstaus ryto registravo gyventojų pranešimus apie streikuojančią lietaus nuotekų sistemą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min