Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 2d. 15:42

Klaipėdiečiai džiaugėsi Angelų sargų švente

Angelų sargų dieną preigūnai Klaipėdos visuomenei surengė pasirodymus.
J.Baikauskaitės nuotr. / Angelų sargų dieną preigūnai Klaipėdos visuomenei surengė pasirodymus.

Penktadienio popietę klaipėdiečiai buvo kviečiami į Visuomenės ir policijos šventę skirtą Lietuvos policijos (angelų sargų) dienai paminėti.

Visų atvykusių laukė efektingi policijos pareigūnų pasirodymai, orkestro maršai, šaudymo ir krepšinio varžybos, palapinės su įvairiomis atrakcijomis, antiteroristinių operacijų rinktinės „ARAS“ pasirodymas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologų pasirodymas su tarnybiniais šunimis, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnų pasirodymas ir skani žuvienė. Atėjusieji į šventę galėjo nemokamai nusifotografuoti su policijos šuniuku Amsiu.

Labiausiai atrakcijos žavėjo mažuosius žiūrovus. Jie galėjo pasimatuoti pilicijos pareigūnų kepures, šaudyti iš ginklų, taip pat jų laukė suvenyrai su Klaipėdos apskrities VPK simbolika.

Vaikai itin veržėsi pabandyti iššauti iš tikro policijos pareigūno ginklo. „Šie ginklai yra tikri, su jais dirba policijos pareigūnai, tačiau šie yra lengvesni, kad vaikai galėtų iš jų šaudyti. Šautuvų antgaliai buvo pakeisti į lazerinius, kad matytųsi šūvis į taikinį. Atstumas nuo ginklo iki taikinio padarytas specialiai vaikams – 5 metrai“, – sakė Lietuvos policijos mokyklos karinio rengimo skyriaus vyriausiasis specialistas Ramūnas Bendikas.

Didžiulis vaikų būrys rikiavosi ir prie Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kriminalistinių tyrimų biuro palapinės. „Šioje palapinėje yra sukrauti lagaminai, kuriuose eksponuojami įvairūs įrankiai policijoje naudojami įvykio vietos apžiūrai ieškant įkalčių. Vaikams labai patiko, kad jie ant popieriaus lapo galėjo padėti savo pirštų antspaudą ir pasilikti jį sau“, – sakė vyriausiasis inspektorius Vaidas.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min