Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 7d. 16:13

Klaipėdiečiai įspėjami dėl pavojų Poilsio parke

Daugelį metų netvarkytas parkas atgims naujai, bus sutvarkyti takeliai, infrastruktūra.
15min nuotr. / Daugelį metų netvarkytas parkas atgims naujai, bus sutvarkyti takeliai, infrastruktūra.

Klaipėdos Poilsio parke pradėti komunikacijų tiesimo darbai. Parko sutvarkymo projektą vykdanti bendrovė įspėja klaipėdiečius, kad jie kurį laiką pramogoms pasirinktų kitas miesto reakreacines teritorijas.

„Tiek dviratininkai, tiek pėstieji turėtų žinoti, kad artimiausią pusmetį nebus galima naudotis parko takais. Senos asfalto ir betono dangos jau pradėtos ardyti. Kai kur dėl medžių retinimo takai užversti šakomis. Jais vaikščioti ir važinėti yra nebesaugu“, – sakė bendrovės „Konsolė“ direktorius gamybai Romas Dikšas.

Šią savaitę parke kasami gilūs grioviai nuotekų ir vandentiekio tinklams, įrengiami šuliniai. Statybų vietos neaptvertos ir neapšviestos, todėl parke ypač nesaugu tamsiuoju paros metu. 

„Parko teritorija driekiasi virš 50 hektarų, darbai vyksta iškart dideliame plote. Aptverti statybvietę būtų labai brangu ir projekte nėra numatyta. Tad įspėjame klaipėdiečius, kad jie vengtų pramogauti šioje vietoje ir jokiu būdu neleistų vienų vaikų į buvusias parko žaidimų aikšteles“, – apie pavojus kalbėjo R.Dikšas.
 
Pagal patvirtintą darbų planą, intensyvūs infrastruktūros tvarkymo darbai tęsis iki rugpjūčio mėnesio. Iš viso bus įrengta virš 15 430 kvadratinių metrų naujų parko takų ir aikštelių, paklota beveik 5,5 kilometro elektros tinklų. Po rekonstrukcijos parką apšvies daugiau nei 260 lauko šviestuvų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min