Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdiečiai kviečiami į viešųjų tualetų paieškas

Tualetas
Photos.com / Tualetas
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdiečiai penktadienį organizuoja ekskursiją po viešuosius tualetus.

Kaip teigia organizatoriai, gamtos reikalų prispirtas žmogus turi gerokai paplušėti ieškodamas uostamiestyje viešojo tualeto.

„Klaipėdoje ne pirmus metus katastrofiškai trūksta viešųjų tualetų. Jeigu ir įmanoma tokį rasti, jis būna užrakintas arba netinkamas naudoti. Todėl dažnas priverstas nusižeminti ir prašytis į kavines, barus ar restoranus. Tokia situacija daro gėdą miestui, ne kartą teko sukti galvą, kur nukreipti turistą, paklausiusį apie viešąjį tualetą, nes nežinia, ar jie bus atrakinti. Pavyzdžiui, tualetas prie senosios keltų prieplaukos tarp vietinių jau vadinamas „laimės rulete“, nes atėjęs nežijosi – veikia jis ar ne”, - pasakojo klaipėdietis Kęstutis Vinčiauskas.

Lapkričio 19 d. visame pasaulyje minima tarptautinė tualetų diena. Šia proga visi aktyvūs klaipėdiečiai kviečiami dalyvauti pažintinėje ekskursijoje – „Viešųjų tualetų beieškant“.

„Bandysime praeiti turistų lankomiausiais takais ir ieškosime viešųjų tualetų,  ne paslaptis, kad jie Klaipėdoje – deficitas. Paskui galėsime apibendrinti mūsų ekskursiją ir sudarysime savotišką tualetų žemėlapį  Klaipėdos senamiestyje. Gal jis bus naudingas Klaipėdos svečiams o gal ir patiems klaipėdiečiams, nes surasti viešąjį tualetą – išties nelengva”, - sakė viena iš ekskursijos organizatorių Natalja Istomina.

Ekskursijos pradžia – Lietuvininkų aikštėje, prie legendinio senojo tualeto.

Laikas – 12 val. Trukmė – apie 2 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min