2010-09-21 11:23

Klaipėdiečiai kviečiami pasitikrinti teisines žinias

Tęsdama tradiciją Teisingumo ministerija šį rudenį jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą.
Akimirka iš apdovanojimo
Konstitucija / Alfredo Pliadžio / KAM nuotr.

Jis skirtas visiems šalies piliečiams ir gyventojams.

Prie egzamino rengėjų tradiciškai prisidės ir Klaipėdos miesto savivaldybė. 

Egzaminas vyks dviem etapais – spalio 1 dieną ir spalio 15 dieną 12 val. Klaipėdos miesto savivaldybėje, didžiojoje posėdžių salėje.

Vilniuje veiks pagrindinė egzamino vertinimo komisija, kuri peržiūrės I-ojo ir II-ojo  etapų vertinimo komisijų atsiųstus protokolus ir priims galutinį sprendimą.

Iki spalio 21 dienos vakaro pagrindinė vertinimo komisija atrinks 21 nugalėtoją ir asmeniškai informuos kiekvieną dėl atvykimo į Apdovanojimo ceremoniją prezidentūroje.

Egzamino testų sudarytojas – VU Teisės fakulteto profesorius Egidijus Kūris.

Šiemet norą dalyvauti Konstitucijos egzamine išreiškė 52 miestų ir rajonų savivaldybės, 39 mokyklos, įkalinimo įstaigos.
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą