Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdiečiai nori baseino

Net ir nuoroda į baseiną gerokai nusidėvėjusi.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Klaipėdiečiai geriausiai žino „Gintaro" ir „Dinamo" baseinus, tačiau norėtų naujo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Klaipėdos savivaldybė paskelbė tyrimo, kuriuo siekta išsiaiškinti, ar klaipėdiečiams reikia naujo baseino, rezultatus.

Tyrimą „Baseinų Klaipėdos mieste poreikio tyrimas“ balandžio mėnesio 13–30 d. atliko bendrovė „Lyderio grupė“. Siekta išsiaiškinti Klaipėdos miesto gyventojų požiūrį į mieste esančius baseinus ir ar reikalingas naujas baseinas.

Apklausoje dalyvavo 698 nuolatiniai Klaipėdos miesto gyventojai, kuriems yra 15 metų ir daugiau. Klaipėdiečiai vertino mieste esančių baseinų būklę, išreiškė nuomonę dėl naujo baseino. Kaip pažymi apklausos organizatoriai, tyrimas atliktas atrankinės apklausos būdu, t.y. jame gauta informacija atspindi visų Klaipėdos gyventojų nuomonę su tam tikra statistine paklaida. Tyrimo ataskaitoje daromos prognozės remiasi apklaustųjų nuomone ir elgesio ketinimais bei lūkesčiais, todėl esą nebūtinai išreikštos intencijos ateityje virs realiu elgesiu.

Išvadose teigiama, jog trečdalis Klaipėdos gyventojų baseine yra bent kartą lankęsi per paskutinius trejus metus, per metus bent kartą baseine apsilankiusiųjų buvo šiek tiek mažiau. Tai esą rodo, kad baseinų lankytojų ratas yra ganėtinai stabilus ir atsitiktinių, labai retai besilankančiųjų baseinuose skaičius yra nedidelis.

Dabartinė uostamiestyje esančių baseinų būklė yra gana prasta, todėl, apklausos organizatorių teigimu, nestebina, kad absoliuti dauguma respondentų sakė norintys naujo baseino. Dauguma apklaustųjų taip pat mano, kad tai turėtų būti vienas iš pagrindinių Klaipėdos savivaldybės prioritetų.

Įvertinę rinkos potencialą, specialistai net apskaičiavo galimas pajamas, atsiradus jaunam baseinui: apie 530 tūkst. Lt per metus – tiek esą baseino pramogoms pasiruošę išleisti klaipėdiečiai. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min