Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 8d. 12:43

Klaipėdiečiai raginami maistu paremti varguolius

Paskutiniosios, rudens pabaigoje, vykusios maisto produktų aukojimo akcijos metu, klaipėdiečiai skurstantiesiems padovanojo maisto produktų už maždaug 72 tūkst. litų.
„Maisto banko“ nuotr. / Paskutinės maisto produktų aukojimo akcijos metu klaipėdiečiai skurstantiesiems padovanojo maisto produktų už maždaug 72 tūkst. litų.

Klaipėdiečiai kviečiami prisijungti prie penktadienį visoje Lietuvoje prasidėjusios ir dvi dienas truksiančios pavasarinės „Maisto banko“ produktų aukojimo akcijos labiausiai nepasiturintiems šalies gyventojams.

Paskutinės, rudens pabaigoje vykusios maisto produktų aukojimo akcijos metu klaipėdiečiai skurstantiesiems padovanojo maisto produktų už maždaug 72 tūkst. litų. Iš viso „Maisto bankui“ šalies gyventojai tada paaukojo maisto atsargų už maždaug 682 tūkst. litų. Akcijos metu daugiausia paaukota kruopų ir makaronų, labiausiai trūko brangesnių maisto produktų: konservų, aliejaus, mėsos konservų.

Anot „Maisto banko“ Klaipėdos regiono vadovės Loretos Danupienės, paramos maistu aukojimo akcijose dalyvauja vis daugiau geraširdžių žmonių, kurie parduotuvėje nusiperka maisto ne tik sau, bet ir vargingiau gyvenantiems bendruomenės nariams. Tikimasi, kad šios akcijos metu pavyks surinkti daugiau maisto produktų skurstantiesiems negu prieš pusmetį.

„Atsiranda vis daugiau geros valios žmonių, kurie laisvą savo laiko minutę nusprendžia paskirti padėdami mums aukojimo akcijų metu prekybos centruose. Labai daug palaikymo sulaukiame iš verslo organizacijų. Pavyzdžiui, bendrovės „City Service“ kolektyvas jau trečią kartą iš eilės abi dienas savanoriaus ir padės rinkti maisto produktus nepasiturintiems prekybos centre BIG. Jie taip pat mums suteikė biuro patalpas bei maisto sandėlius, skyrė transportą. Padeda mums ir dalindami paramą skurstantiesiems“, – sakė L.Danupienė, „Maisto banko“ atstovė.

Bendrovės „City Service“, savanoriaujančios akcijoje, Klaipėdos regiono vadovas Mindaugas Genys savo indėlio į „Maisto banko“ veiklą nesureikšmina: „Padedame tuo, kuo galime. Mūsų darbuotojai, kurie savo savaitgalį nusprendė paskirti padėdami rinkti maisto produktus labiausiai nepasiturintiems klaipėdiečiams, daro tai savo noru. Daug geriau ir pats jautiesi, prasmingai praleidęs savaitgalį ir nuveikęs kažką naudingo”.

„Maisto banko“ produktų aukojimo akcija penktadienį ir šeštadienį vyks 47 Lietuvos miestuose, beveik visuose prekybos centruose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min