Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdiečiams Valentino dienos proga – „Kuprotas oželis“

„Kuprotas oželis“ - linksmas pasakojimas apie meilę.
Organizatorių nuotr. / „Kuprotas oželis“ - linksmas pasakojimas apie meilę.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdoje įsikūręs prekybos ir pramogų centras „BIG“ Meilės dieną savo lankytojams siūlo praleisti gana netradiciškai ir dovanoja nuotaikingą romantinę S. Čiurlionienės-Kymantaitės komediją „Kuprotas oželis“.

Kretingos Kultūros centro E. Radžiaus teatro pastatyta S. Čiurlionienės-Kymantaitės komedija „Kuprotas oželis“ – tai linksma liaudiška istorija apie du įsimylėjusius jaunuolius, kurie dėl savo išdidumo ar nedrąsos vis nesugeba atskleisti ir išsiaiškinti savo jausmų. Istorija kupina linksmų ir juokingų situacijų, liaudiško nuoširdumo ir šilumos.

Tačiau tai nėra tradicinis liaudiškas vaidinimas. Kretingos teatralai nė akimirkai neleidžia suabejoti, kad jie tik žaidžia ir imituoja XX amžiaus pradžios kaimo gyvenimą. Tai išduoda ir stilizuotos dekoracijos, ir farsinė aktorių vaidybos maniera.

Praėjusiais metais spektaklis buvo parodytas tarptautiniame teatrų festivalyje Durbėje (Latvijoje) ir JAV – Čikagoje ir Lemonte – kur jį labai palankiai įvertino vietinė lietuvių bendruomenė.

„Kuproto oželio“ aktorių darbą puikiai įvertino specialistai ir eiliniai teatro mylėtojai. Spektalis visada mielai laukiamas įvairiose teatrų šventėse, bendruomenių susibūrimuose, mokyklose.

Švenčių dienomis klaipėdiečius džiugins ne tik šis spektaklis, bet ir saksofono virtuozo Audrius Lauryno atliekama romantiška muzika.

„Šiuo sunkiu ir įtemptu laikotarpiu reikėtų neužmiršti tikrųjų gyvenimo vertybių, išmokti mėgautis paprastais dalykais. Tikime, kad šis linksmas vaidinimas ir jauki saksofono muzika padės žmonėms bent laikinai atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių“, - sako „BIG“ vadovas Gediminas Jasas.

Spektaklis bus rodomas vasario 14 dieną prekybos ir pramogų centre „BIG“ (Taikos pr. 139 Klaipėda). Pradžia – 14 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min