Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdiečiams – viešųjų paslaugų mugė

Klaipėdos savivaldybė
15min.lt nuotr. / Klaipėdos savivaldybėje penktadienį bus rengiama viešųjų paslaugų mugė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kiekvienais metais Europos Taryba, minėdama Europos Vietos savivaldos chartijos priėmimo metines, Europos šalių savivaldybes ragina rengti Europos vietos savivaldos savaitės renginius.

Ta proga klaipėdiečiai kviečiami apsilankyti savivaldybėje (Liepų g. 11) penktadienį, spalio 14 d. Nuo 10 iki 12 val. visiems pageidaujantiems bus organizuojama viešųjų paslaugų mugė.

Atvykę į ją miestiečiai galės susipažinti ne tik su viešąsias paslaugas teikiančių padalinių specialistais, bet ir sužinoti visą juos dominančią informaciją apie paslaugas, kurias jie gali gauti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje.  Salėje miestiečių lauks savivaldybės įvairių padalinių specialistai, pasirengę suteikti visą juos dominančią informaciją.

Iniciatyvos tikslas - pristatyti visuomenei vietos savivaldos aktualijas, vietos valdžios institucijų veiklą, supažindinti su galimybėmis dalyvauti vietos savivaldos gyvenime, atstovauti savo interesus.

Savivaldos dienos proga Klaipėdos savivaldybė organizuoja ir pilietiškumo pamokas miesto ugdymo įstaigose. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nariai savaitę lankysis ugdymo įstaigose  ir vyresniųjų klasių mokiniams skaitys paskaitas apie savivaldos reikšmę ir prasmę.

Vietos savivaldos diena Lietuvoje minima spalio 10 d., prisimenant 1918 m. šią dieną  priimtą pirmąjį vietos savivaldos įstatymą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min