Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdiečių namai skęsta fekalijose

Rūsys
„15 minučių“/Juliaus Kalinsko nuotr. / Po lietaus namus užtvindo fekalijos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupelė klaipėdiečių mina savivaldybės slenksčius prašydami padėti išsiaiškinti, kodėl į jų namus plūsta fekalijos.

Liepojos gatvės gyventojai savo problemą trečiadienį pristatė Miesto ūkio komiteto nariams. Anot jų, problema paaštrėja stipriai palijus.

„Anksčiau bijodavome kelių dienų lietaus, o dabar palijus ir pusdienį namai užliejami”, – kalbėjo individualių gyvenamųjų namų savininkų bendrijos „Parko trikampis“ valdybos pirmininkas Saulius Valančius.
 

Gyventojų teigimu, ir po nedidelio lietaus nuotekų perpumpavimo stotis, esanti Liepojos ir Šiltnamių gatvių kampe, nespėja perpumpuoti nuotekų. Ji užpilama ir dėl to pro įvadus fekalijomis užtvindomi individualūs namai.

Klaipėdiečių tvirtinimu, avarinių situacijų padaugėjo pastačius Dragūnų gyvenamąjį kvartalą ir išsiplėtus Tauralaukiui. Iš šių teritorijų nuotekos keliauja į tą pačią perpumpavimo stotį.

Įtakos turi ir į ūkio nuotekų tinklus patenkantys paviršiniai, gruntiniai ar lietaus nuotekų vandenys, kurie stipriai apkrauna fekalinės kanalizacijos tinklus.

Gyventojai kreipėsi ir į bendrovę „Klaipėdos vanduo“, tačiau gavo atsakymą, kad lietaus kanalizacijos tinklai priklauso ne jų įmonei, o savivaldybei.
 

Miesto ūkio komiteto nariai nusprendė kitą savaitę patys nuvykti į probleminę vietovę ir pasikviesti vandentiekio specialistus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min