TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pajūrio gyventojų nuoskaudas išklausys Seimo kontrolierius Augustinas Normantas

Seimo kontrolierius Normantas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Seimo kontrolierius A.Normantas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo kontrolierius Augustinas Normantas, ginantis žmogaus teises ir laisves bei prižiūrintis, ar valdžios įstaigos tinkamai vykdo pareigą tarnauti žmonėms, trečiadienį, birželio 15 dieną, lankysis Klaipėdos miesto savivaldybėje. Vėliau ketina vykti ir į Palangą.

Seimo kontrolierius numato susitikti su Klaipėdos ir Palangos miestų savivaldybių merais ir administracijos vadovais bei savivaldybės tarnautojais ir aptarti svarbiausias problemas, kylančias Seimo kontrolieriui nagrinėjant asmenų skundus dėl šių savivaldybių pareigūnų veiksmų. Taip pat numatomos diskusijos, kurių metu bus svarstoma, kaip savivaldybėse pagerinti viešąjį administravimą ir sumažinti žmogaus teisų pažeidimų. Kartu bus aptariamos Seimo kontrolieriaus Augustino Normanto susitikimo su gyventojais metu iškeltos problemos dėl Klaipėdos ir Palangos miestų savivaldybių pareigūnų veiksmų.

„Pernai daugiausiai gyventojų skundų, kuriuos ištyrus pripažinau pagrįstais, sulaukiau dėl Klaipėdos ir Palangos miestų savivaldybių pareigūnų darbo. Susitikimo su gyventojais metu tikiuosi tiesiogiai iš gyventojų išgirsti, kaip su jais elgiasi ir kaip jų problemas sprendžia vietos valdžia“, – susitikimo tikslą apibrėžė Augustinas Normantas.

Visi Klaipėdos miesto savivaldybės gyventojai, manantys, kad jų teises ar laisves pažeidė Klaipėdos miesto savivaldybės pareigūnai, kviečiami ateiti į susitikimą, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės patalpose (Liepų g. 11), didžiojoje posėdžių salėje (III a.),  nuo 9 iki 16 val.

Visi, norintieji dalyvauti susitikime, kviečiami iš anksto registruotis telefonais (8 46) 39 60 66 arba (8 46) 39 61 34.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min