Dabar populiaru
Publikuota: 2008 spalio 29d. 13:40

Klaipėdiečių piketas prieš A.Šimkų

Piketas
„15 min“ nuotr. / Piketas

Prie uostamiesčio savivaldybės susirinkę klaipėdiečiai, paraginti Tarybos nario Naglio Puteikio trečiadienio vidurdienį piketavo prieš Alfonso Šimkaus sugrąžinimą į darbą.

Būrys susirinkusių, daugiausia pensijinio amžiaus miestiečių skandavo „Gėda“ dėl korupcija įtariamo valdininko įdarbinimo Klaipėdos savivaldybėje.

A.Šimkus įtariamas kyšininkavimu, todėl STT teikimu teismas jį nušalino nuo Miesto ūkio departamento direktoriaus pareigų. Tačiau miesto valdžia jį perkėlė į žemesnes pareigas – Turto ir privatizavimo skyriaus specialistu.

A.Šimkus nuo pat jo įdarbinimo naujose pareigose serga, o gruodį išeis į pensiją. Anot N.Puteikio, A.Šimkus serga, tačiau tai nesutrukdė jam pasveikti dešimčiai minučių, įsidarbinti ir tuoj pat vėl susirgti.

Klaipėdos savivaldybė išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad visuomenė klaidinama.

Pranešime teigiama, kad A.Šimkus iš pareigų atleistas nebuvo. Jis Klaipėdos miesto apylinkės teismo šių metų rugsėjo 4 d. nutartimi yra nušalintas nuo pareigų.

Savivaldybės administracija vadovaudamasi Valstybes tarnybos istatymu nušalinimo terminui pasibaigus, A.Šimkų privalės grąžinti į ankstesnes pareigas, jei dėl nušalinimo neatsiras pagrindas atleisti jį iš pareigų.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, perkeldama A.Šimkų iš Miesto ūkio departamento direktoriaus pareigų į Ekonomikos ir strategijos departamento Turto ir privatizavimo skyriaus specialisto pareigas, nepažeidė Valstybes tarnybos įstatymo reikalavimu, nurodančių, kad nušalintas nuo pareigų valstybės tarnautojas jo sutikimu gali būti perkeltas į žemesnes pareigas, jei tai neprieštarauja nušalinimo tikslui.

Tenkinant A. Šimkaus prašymą perkelti jį į žemesnes pareigas buvo atsižvelgta į teismo nutarties motyvus, tai yra įvertinta, k ad A.Šimkus perkeliamas į žemesnes pareigas neprieštarautų nušalinimo nuo pareigų tikslui – būtų užkirstas kelias naujoms nusikalstamoms veikoms padaryti ir galimam trukdymui pradėtam ikiteisminiam tyrimui.

A.Šimkus vykdydamas Turto ir privatizavimo skyriaus specialisto funkcijas savarankiškai nepriiminės jokių sprendimų, dirbs pagal nurodytas procedūras, užduočių vykdymo eiga bus kontroliuojama skyriaus vedėjo. 

Temos: 1 Piketas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

05:55
34:08
10:00

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min