Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdiečius kviečia susipažinti su karo laivais ir technika

Besidomintys Lietuvos kariuomene bus laukiami Kruizinių ir karo laivų terminale.
KJP nuotr. / Besidomintys Lietuvos kariuomene bus laukiami Kruizinių ir karo laivų terminale.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį visi besidomintys Lietuvos kariuomene kviečiami į Kruizinių ir karo laivų terminalą Klaipėdoje, kur turės galimybę susitikti ir pabendrauti su kariais, aplankyti karo laivus, apžiūrėti karinius automobilius, ginkluotę ir karinę įrangą.

Visi norintys galės pačiupinėti lengvuosius ginklus, apžiūrėti karo laivų amuniciją, pamatyti, kokia įranga nardo ir ką po vandeniu veikia povandeninių veiksmų komandos narai, sužinoti, kaip povandeniniu robotu atpažįstamos minos, susipažinti su Karo policijos veikla ir priemonėmis, apsižvalgyti Karo medicinos tarnybos automobilyje, apžiūrėti įvairių padalinių veiklos nuotraukas, lauko kino teatre pažiūrėti filmą apie Lietuvos kariuomenę.
 

Planuojantieji tapti Lietuvos kariuomenės profesionaliais kariais galės pasikonsultuoti su karo prievolės specialistais karjeros Lietuvos kariuomenėje klausimais, besidomintys karių kasdienybe galės sužinoti veido maskavimo subtilybes, nusifotografuoti su karine ekipuote, išbandyti jėgas ginklo laikymo varžybose. Šventės metu veiks karo lauko  kavinė, kurioje galėsite  pasivaišinti  karšta arbata.
 

Šventę pradės Karinių jūrų pajėgų vadų kursų priesaikos ceremonija, koncertuos Karinių jūrų pajėgų orkestras, gros muzikinė grupė „Viksva“.

Kariuomenės ir visuomenės  vienybės dienos šventės, vyksiančios šeštadienį dalys:

13–17 val. Kariuomenės ir visuomenės  vienybės dienos šventė (laivų lankymas, ginkluotės, technikos ekspozicijos ir kita);
13–13.30 val. KJP vadų kursų klausytojų priesaikos ceremonija ;
13.30–14 val. KJP orkestro koncertinė programa;
15–16 val. muzikinės grupės „Viksva“ pasirodymas. 

KJP nuotr./Kariuomenės dienos akimirkos.
KJP nuotr./Kariuomenės dienos akimirkos.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min