Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdiečius vienys Kristaus kančia

Kryžius bus perduodamas iš rankų į rankas mokytojams, akademinei bendruomenei, skautams, ateitininkams šauliams, policijai, medikams, kariams ir kitiems žmonėms.
Marijos Taikos Karalienės bažnyčios nuotr. / Kryžius bus perduodamas iš rankų į rankas mokytojams, akademinei bendruomenei, skautams, ateitininkams šauliams, policijai, medikams, kariams ir kitiems žmonėms.
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 22-ąją, Didįjį penktadienį, Klaipėdos gatvėse vyks Kristaus nueito Kryžiaus kelio ir kančios apmąstymas procesija.

Šiais metais eisenoje dalyvaus Klaipėdos katalikų ir Evangelikų Liuteronų bendruomenės. Kryžius bus perduodamas iš rankų į rankas mokytojams, akademinei bendruomenei, skautams, ateitininkams šauliams, policijai, medikams, kariams, muitininkams, politiniams kaliniams ir tremtiniams, nevyriausybinių organizacijų savanoriams.

Jonas Paulius II enciklikoje Redemptor Hominis rašė, kad sukūrimo Dievas apsireiškia kaip atpirkimo Dievas, kaip Dievas, ištikimas pats sau, ištikimas savo meilei žmogui ir pasauliui, meilei, kurią parodė kūrimo dieną. O Jo meilė nenusileidžia Jo teisingumo reikalavimams. Todėl Jis nepagailėjo savo Sūnaus, kurį „dėl mūsų padarė nuodėmę“. Jei „padarė nuodėme“ absoliučiai Nenuodėmingąjį, tai todėl, kad galėtų apreikšti meilę, kuri yra didesnė už visą kūriniją, kuri yra jis Pats, nes „Dievas yra Meilė“.

Klaipėdiečiai kviečiami aktyviai įsijungti į šią prasmingą procesiją. Kryžiaus Kelio apmąstymas pradės 15 val. Kristaus Karaliaus bažnyčioje (Bokštų g. 10) ir jis bus užbaigiamas Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje (Rumpiškės g. 6).

Po kryžiaus kelio apmąstymo bus galima pasiklausyti režisierės Dalios Kanclerytės skaitomų kun. Kęstučio Trimako eiliuotų minčių apie kančią ir jos prasmę.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min