TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdietiškas kinas – viename festivalyje

Festivaliui pateikta įvairiausių žanrų filmų.
Kadras iš konkursui pateikto filmo / Festivaliui pateikta įvairiausių žanrų filmų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį į Klaipėdą suvažiuos filmus kuriantys mėgėjai ir šio žanro gerbėjai.

„Studlendo“ auditorijose Rengiamas ketvirtasis tarptautinis neprofesionalaus kino festivalis „Mes – klaipėdiečiai“, skirtas Lietuvos vardo tūkstantmečiui. 

Trečiadienis – paskutinė diena, kai galima siųsti savo darbus festivaliui-konkursui. Festivalį organizuoja Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras kartu su savivaldybės Švietimo skyriumi.
Kaip sakė vienas iš festivalio organizatorių Valdas Ramanauskas, festivaliui jau pateikta apie 40 įvairiausių filmų. Jų trukmė – nuo 1 iki 5 minučių.

„Turiu pažymėti, kad nuo to laiko, kai rengėme paskutinį festivalį, praėjo treji metai. Filmų kokybė per tą laiką stipriai išaugo. Atsirado mintis, filmai tapo brandesni, nebeliko pakvailiojimų“, – tvirtino V.Ramanauskas.

Kiekvienas jaunuolis, gyvenantis ar gyvenęs Klaipėdos krašte, gali rodyti festivalyje savo sukurtus filmus konkursinėje programoje. Kitų dalyvių bei neatitinkantys festivalio nuostatų filmai bus demonstruojami nekonkursinėje programoje.

Į Klaipėdą susiųsti ir filmai iš Airijos, Škotijos ir Danijos, kur apsistoję klaipėdiečiai.
„Filmų yra pačių įvairiausių: ir animacinių, ir vaidybinių, ir dokumentinių. Vienas filmas bus apie šių metų regatą Klaipėdoje“, – pasakojo V.Ramanauskas.

Konkursinės dalies darbus vertins komisija, į kurią pakviestas filmų kūrėjas Juozas Mažonas, animatorius Ričardas Liaugminas, montuotojas Aivaras Ablingis, Lietuvos kino mėgėjų sąjungos pirmininkas Vidmantas Gaigalas, Moksleivių saviraiškos centro direktorius Vytautas Krutulis.

Žiūrovai galės išrinkti ir savo mėgstamiausią filmą.

Festivalio „Mes – klaipėdiečiai“ filmų peržiūra – šeštadienį, 12 val. „Studlende“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min