Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 17d. 16:32

Klaipėdoje auga poreikis saviizoliacijos patalpoms

Klaipėdos senamiestis
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr. / Klaipėdos senamiestis

Klaipėdoje jau trys asmenys naudojasi savivaldybės suteikiamomis patalpomis saviizoliacijai. Poreikis vis auga. „Tačiau turiu pabrėžti, tokios patalpos ne poilsiui suteikiamos“, – aiškino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Mero žiniomis, šiuo metu savivaldybės teikiamomis patalpomis karantinui naudojasi trys asmenys. Tačiau vis sulaukiama klausimų, kaip būtų galima jose apsistoti.

Savivaldybės administracijos vadovas Gintaras Neniškis jau anksčiau buvo patikinęs, kad rengiamos vietos, kur galės nuo visuomenės atsiskirti asmenys, grįžę iš užsienio ir privalantys būti karantine, bet neturi kur apsistoti.

„Poreikis tokioms patalpoms auga, tačiau noriu pasakyti, kad tai nėra patalpos poilsiui. Yra numatyti tam tikri reikalavimai“, – aiškino Klaipėdos meras.

Po antradienį vykusio ekstremalių situacijų komisijos posėdžio jis vėl pabrėžė priemonių medikams trūkumą. Esą paskaičiuota, kad jei asmenys, įtariami užsikrėtus koronavirusu, bus vežami tokiais pat srautais, kaukių, akinių, chalatų pakaktų 7-10 dienų.

„Perskambinau visoms regiono ligoninėms. Atsakymas vienas – trūksta priemonių. Neužmirškime, kad pradeda veikti mobilūs patikros punktai. Jiems taip pat trūksta priemonių. Jei aprūpinimas bus toks, kaip dabar, iš skambių šūkių liks tik šukės“, – apie valdžios pažadus užtikrinti būtinąsias priemones kalbėjo meras.

Klaipėdoje jau yra patvirtinti 6 koronaviruso atvejai. Lietuvoje – 21.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min