Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 23, 17:40

Klaipėdoje dėl COVID-19 uždarytas lopšelis-darželis

Epidemiologai fiksuoja koronaviruso protrūkių mažėjimą, tačiau vis dar pasitaiko atvejų, kai dėl viruso išplitimo prireikia uždaryti visą įstaigą. Klaipėdoje susirgus virtuvės darbuotojoms, buvo uždarytas visas lopšelis-darželis „Aitvarėlis“.
Darželis
Darželis / Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Pranešimus apie tai, kad porai savaičių darželis „Aitvarėlis“ neveiks, tėvai gavo praėjusį penktadienį.

Pranešta, kad COVID-19 paplito tarp virtuvės darbuotojų. Nebelikus kam gaminti vaikams maisto, nuspręsta įstaigą uždaryti. Beje, šis darželis uždaromas jau antrą kartą. Praėjusių metų rudenį, kai užsikrėtė mažiausiai 5 darbuotojai, ugdymo įstaiga taip pat buvo uždaryta porai savaičių.

Dar vienoje švietimo įstaigoje virusas paplito tarp ūkio darbuotojų.
Kaip teigė Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė Jūratė Grubliauskienė, situacija mieste gerėja. Jau kurį laiką stebima, kaip gerėja situacija Klaipėdos ligoninėse. Štai Klaipėdos universitetinėje ligoninėje visai neseniai buvo daugiau nei 120 pacientų, o šio pirmadienio duomenimis, jų buvo 67. Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje gydomi 68 pacientai, nors dar neseniai buvo apie 100.

„Klaipėdoje turime gerėjančią situaciją. Ir ugdymo įstaigose matome, kad židinių sumažėję. Kai kuriose mokyklose serga 3–4 mokiniai“, – teigė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento vadovas Raimundas Grigaliūnas.

„Tačiau kartu reikia pažymėti, kad artėja švenčių laikotarpis, kai susibūrimų daugės. Todėl derėtų prisiminti rekomendacijas dėl kaukių dėvėjimo, atstumų laikymosi. Atkreipiame dėmesį, kad nuo gruodžio 1-osios ir pradinukams bus privalomos kaukės. Tėvai turėtų užtikrinti, kad vaikai kaukes turėtų. Kad ir kaip kai kurie pyktų, reikėtų prisiminti, kad pavasarį sugrįžus į klases kaukių taip pat reikėjo“, – atkreipė dėmesį J.Grubliauskienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min