TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje dėl sniego atliekų konteineriai iš kiemų perkelti į gatves

Patraukus konteinerius klaipėdiečiai šiukšles meta senose vietose.
Organizatorių nuotr. / Patraukus konteinerius klaipėdiečiai šiukšles meta senose vietose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Bendrovė „Specialus autotransportas“, viena iš bendrovių vežanti mišrias komunalines atliekas Klaipėdos mieste ir rajone, ragina gyventojus atkreipti dėmesį į pasikeitusias atliekų konteinerių buvimo vietas bei nepalikti šiukšlių kur pakliūva.

Dėl susidariusių sniego grūsčių, nepravažiuojamų gatvių ir užpustytų gyvenamųjų daugiabučių kiemų, bendrovė „Specialus autotransportas“ buvo priversta komunalinių atliekų konteinerius, esančius kai kuriuose daugiabučių kiemuose, perkelti arčiau įvažiavimų į juos, prie gatvių. Dėl gausaus sniego bei pristatytų automobilių siauri įvažiavimai į daugiabučių namų kiemus dar labiau susiaurėjo ir šiukšliavežės neįvažiuoja.

Bendrovė komunalinių atliekų konteinerius perkėlė į gatves prie įvažiavimų į kiemus ar erdvesnes vietas, kad prie konteinerių būtų įmanoma privažiuoti ir juos iškratyti. Apie tai gyventojai buvo informuojami skelbimais (laiptinėse ar ant laukinių durų). Tačiau, galbūt nepastebėję informacijos ir neradę konteinerių, gyventojai pradėjo šiukšles pilti į buvusias konteinerių vietas. Dabar kiemai teršiami šiukšlėmis, kurių bendrovės „Specialus autotransportas“ visiškai negali pasiekti ir išvežti.

  „Šiuo metu dirbame iš tiesų sudėtingomis sąlygomis – kelininkai nespėja valyti sniego, o mūsų bendrovei dėl to stringa atliekų tvarkymas. Savo iniciatyva ir su Klaipėdos savivaldybės administracijos pritarimu, gyventojų labui perkėlėme konteinerius į vietas, prie kurių dar įmanoma privažiuoti. Apeliuojame į gyventojų sąmoningumą ir pilietiškumą – siūlome paėjėti keliasdešimt metrų iki naujų konteinerių stovėjimo vietų ir nešiukšlinti savo kiemų metant atliekas kur papuola. Suprantame, kad ne visuomet patogu bristi per sniegą iki atokiau esančių konteinerių, tačiau esant tokiam gausiam sniegui, kito sprendimo, kaip užtikrinti savalaikes atliekų išvežimo , nematome. Pavasarį, nutirpus sniegui, atliekų konteinerius gražinsime į jų įprastas stovėjimo vietas“, - situaciją komentuoja bendrovės „Specialus autotransportas“ generalinis direktorius Ramūnas Balčiauskas. 

Konteinerių buvimo vieta pakeista Baltijos prospekto ir bei kai kurių Debreceno gatvės daugiabučių namų kiemuose. Siekiant ir toliau efektyviai tvarkyti atliekas, atliekų konteineriai ir kitose miesto vietose bus perstatinėjami į geriau privažiuojamas vieta. Apie tai gyventojai bus informuojami per namų administratorius ir bendrijų pirmininkus.

 

Organizatorių nuotr./Konteineriai perkelti arčiau važiuojamųjų gatvių.
Organizatorių nuotr./Konteineriai perkelti arčiau važiuojamųjų gatvių.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min