Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje duris atvėrė modernus pašto skyrius

Lietuvos paštas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietuvos paštas
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Klaipėdos prekybos centre „Akropolis“ duris atvėrė naujas Lietuvos pašto skyrius. Į naują paštą bendrovė investavo apie šimtą tūkstančių litų.

„Norime būti arčiau savo klientų, teikti kokybiškas ir profesionalias ne tik pašto, bet ir pasiuntinių, finansines ar elektronines paslaugas. Iki šiol uostamiestyje nebuvo nė vieno pašto skyriaus, veikiančio prekybos centre. Tai – pirmasis toks paštas. Dabar užsukus į prekybos centrą apsipirkti, gyventojai galės greitai ir patogiai pasinaudoti visomis pašto teikiamomis paslaugomis“, – sakė naujo pašto atidaryme dalyvavusi Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.

Prekybos centre „Akropolis“ atsidaręs naujas paštas klientus aptarnaus jiems patogesniu laiku. Naujasis pašto skyrius dirbs kasdien nuo 10 iki 22 valandos.

Kaip ir kituose paštuose, šiame taip pat bus galima siųsti pašto korespondencijos siuntas, siuntinius, pasinaudoti pasiuntinių paslaugomis, užsiprenumeruoti periodinių leidinių, sumokėti įmokas, mokesčius, pasinaudoti draudimo, vartojimo kredito ir išperkamosios nuomos paslaugomis, pašto perlaida išsiųsti ar gauti pinigų, įsigyti knygų, įvairių kanceliarinių prekių, kalendorių, išankstinio mokėjimo kortelių papildymų, loterijos bilietų ir pan.

Tai – jau aštuntasis šiemet atidarytas naujas pašto skyrius. Pasak L.Minderienės, šią vasarą Klaipėdoje duris atvers dar vienas naujas paštas, kuris įsikurs viename didžiausių prekybos centrų „Studlende“.

Iki metų pabaigos iš viso planuojama atidaryti apie dvidešimt naujų paštų prekybos centruose, į kuriuos bus investuota apie 2 mln. litų.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos bei finansinio tarpininkavimo paslaugas.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min