TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje išrinkta ekonomiškiausia klasė

Finansinio raštingumo konkurso „Valdau savo finansus – esu laisvas!“ metu kiekviename iš visų trijų miestų buvo išrinkta geriausia ekonominė pasaka, kuri, pelnė „Ekonomiškiausios klasės“ vardą.
Gyčio Skučo nuotr. / Finansinio raštingumo konkurso „Valdau savo finansus – esu laisvas!“ metu kiekviename iš visų trijų miestų buvo išrinkta geriausia ekonominė pasaka, kuri, pelnė „Ekonomiškiausios klasės“ vardą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Socialinių mokslų kolegijoje Klaipėdoje bei abiejuose jos filialuose Vilniuje ir Telšiuose finansinio raštingumo konkurso „Valdau savo finansus – esu laisvas!“ metu kiekviename iš visų trijų miestų buvo išrinkta geriausia ekonominė pasaka, kuri, pelnė „Ekonomiškiausios klasės“ vardą.

Pasakos buvo pristatomos įvairiausiais būdais: vieni raiškiai skaitė, kiti vaidino, treti demonstravo paruoštus filmukus arba skaidres, skambėjo net gitaros garsai. Dalyvius vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė bankininkai bei kolegijos dėstytojai.

Šio Socialinių mokslų kolegijos projekto tikslas – didinti jaunimo finansinį išprusimą, formuoti tinkamą požiūrį į pinigus ir asmeninių finansų valdymą, suteikti žinių, kurios padėtų jauniems žmonėms kurti savo finansinę ateitį.

Projekte dalyvavo virš 40 komandų iš Lietuvos vidurinių mokyklų, gimnazijų, profesinių mokyklų. Į finalą Klaipėdoje buvo atrinkta 11 komandų, susirungusių dėl geriausios vardo.

Klaipėdoje „Ekonomiškiausia klase“ vienbalsiai buvo išrinkta Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos 9 m klasės komanda „Litukai“, kurie savo pasaka apie Raudonkepuraitės senelę pavergė ne tik žiūrovų, bet ir komisijos simpatijas. Garbingą antrąją vietą iškovojo 2a, 2b, 2d klasių komanda „Maska“ iš Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos, pristatydama komisijai įspūdingą pasaką „Kreditinė kortelė ir septyni nykštukai“. Klaipėdos ir paslaugų verslo mokyklos 42 grupės komandos „Vaikučiai“ pasaka „Kaip DnB NORD banko vaikai laimės ieškojo“ laimėjo trečiąją vietą.

Pirmosioms vietoms buvo įteiktas pagrindinis prizas – 500 Lt vertės čekis. Socialinių mokslų kolegija pirmosios vietos laimėtojams taip pat įsteigė specialųjį prizą – net tris kelialapius trims asmenims į tarptautinę 10 dienų stovyklą Latvijoje. Stovykla bus organizuojama įgyvendinant kolegijos projektą „Jaunimo lyderių mokyklos Kuržemėje ir Klaipėdoje įkūrimas“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min