Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 17d. 16:55

Klaipėdoje – jubiliejinė statybos paroda

Paroda „Individuali statyba“
„Expo vakarai“ nuotr. / Paroda „Individuali statyba“

Ketvirtadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje bus atidaryta jau dvidešimtoji „Expo Vakarų“ rengiama statybų verslo paroda „Individuali statyba“, pritrauksianti per 250 dalyvių.

„Ši paroda unikali tuo, kad vyksta jau dvidešimt metų ir be jokių pertraukų. Daugiau nė viena šalyje rengiama paroda neegzistavo taip ilgai“, – teigė „Expo Vakarų“ parodos koordinatorė Dovilė Vertelytė.

Paroda užims „Švyturio“ areną, persikels ir į lauką. Planuojama, kad visas parodos plotas bus apie 3470 kv. m. Anot D.Vertelytės, šiemet statybų įmonės jau drąsesnės ir parodoje pageidauja didesnių plotų. „Statybų verslo atstovai buvo pirmieji, pajutę krizę ir jiems ji buvo skaudžiausia. Dabar jaučiama, kad situacija pagerėjusi. Statybininkai juokauja, kad jiems pasitarnavo „Snoro“ griūtis. Po jos žmonės ėmė drąsiau investuoti į būstą“, – teigė D.Vertelytė.
Parodos rengėjai ketina atsidėkoti septynioms kompanijoms, kasmet aktyviai prisidedančioms prie „Individualios statybos“ organizavimo. Joms bus įteikti specialiai jubiliejinei parodai sukurti juvelyro Vytauto Karčiausko meniniai ženklai – vinys.

Viliamasi, kad šiemet parodą per keturias dienas aplankys bent 25 tūkst. žmonių. Juolab, kad ir šiemet prie „Individualios statybos“ jungsis paroda „Mano sodas“ su sodinukais, vaismedžiais ir sodo technika.

Kiekvieną dieną rengiami seminarai ir paskaitos. Ketvirtadienį  dėmesys bus skiriamas sodininkams. Penktadienį arenoje rengiama konferencija „Darniosios jūros vėjo energetikos Pietų Baltijos regione link“. Laukiama pranešėjų iš Danijos technikos universiteto, Vokietijos ir Lietuvos jūros vėjo energetikos ekspertų. Paskaitos prasidės 11 val.

Ekspozicija bus atvira kasdien nuo 10 iki 19 val. Sekmadienį „Individuali statyba“ veiks iki 17 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min