Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje – margaspalvė jaunimo organizacijų jūra

Klaipėdos jaunimo organizacijos šeštadienį save demonstravo mugėje.
J.Baikauskaitės nuotr. / Klaipėdos jaunimo organizacijos šeštadienį save demonstravo mugėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose surengta jaunimo organizacijų mugė. Renginyje dalyvavo jaunieji politikai, muzikantai, moksleivių atstovai, jaunimo organizacijų nariai iš visos Lietuvos.

Šiemet oficialiai į mugę buvo užsiregistravusios 23 jaunimo organizacijos. Renginyje dalyvavo Klaipėdos Universiteto studentų sąjungos nariai, „Jaunųjų liberalų aljanso“ atstovai, jaunuoliai iš Jaunųjų konservatorių sąjungos, Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ ir kitos organizacijos.

Kiekvienos organizacijos nariai pristatinėjo savo veiklą, kūrė stendus, kur atsiliepimus, linkėjimus, sveikinimus galėjo užrašyti šventės svečiai. Visą dieną trukusiame renginyje viešėjo muzikos grupės ir jaunimo kolektyvai: „2Nelaimė“, „Nervas“, „Playground“, „Arrogantics“ ir svečiai iš Latvijos – grupė SMIND, kurie savo muzika džiugino šventės dalyvius.

Šventėje dalyvavo ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų žemaičių apygardos III-ioji rinktinė, įspūdžiais dalinosi projekto „Misija Sibiras ‘10“ organizatoriai ir dalyviai. Taip pat jaunimo organizacijas sveikino ir apžiūrinėjo jų stendus Klaipėdos miesto meras Rimantas Taraškevičius.

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ pirmininkas Michailas Denisenko džiaugėsi, kad renginys vyksta jau penktus metus ir jaunimo organizacijos noriai jame dalyvauja. „Šios mugės tikslai yra suteikti progos jaunimui prisistatyti visuomenei, supažindinti klaipėdiečius su savo vykdoma veikla, taip pat skatinti bendradarbiavimą ir bičiulystę tarp organizacijų. Vienas iš tikslų taip pat yra pritraukti daugiau jaunimo organizacijų į šią mugę.“

M. Denisenko neslėpė liūdesio, kad kasmet jaunimas darosi pasyvesnis: „Liūdna, kad kiekvienais metais vis mažiau jaunimo organizacijų dalyvauja mugėje ir organizacijų paruoštų stendų šiemet mažiau. Norėtųsi, kad jaunimas būtų aktyvesnis.“

„Šiemet mugė yra unikali tuo, kad jaunimas sugalvojo pasiekti rekordą – sudėlioti didžiausią Klaipėdos miesto herbą iš žmonių Parodų rūmų kiemelyje. Taip pat džiaugiuosi, kad šiemet į mugę įsitraukė ir trys naujos jaunimo organizacijos: „Socialinių mokslų kolegijos studentų klubas,“ „Kultūros raktas“ ir „Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga“ – dalinosi įspūdžiais vienas iš šventės organizatorių M. Denisenko.

 
Komentarai
Temos Jūra
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min