Ketvirtadienį apie 10 val. gautas pranešimas, kad Vingio gatvėje, Klaipėdoje, naktį buvo įsilaužta į parduotuvę ir iš kasos aparato pavogti pinigai.
Iš viso galėjo būti pavogta 2237,04 eurų.
Pradėtas tyrimas dėl vagystės.
Ketvirtadienį apie 10 val. gautas pranešimas, kad Vingio gatvėje, Klaipėdoje, naktį buvo įsilaužta į parduotuvę ir iš kasos aparato pavogti pinigai.
Iš viso galėjo būti pavogta 2237,04 eurų.
Pradėtas tyrimas dėl vagystės.
