2010-10-21 09:31

Klaipėdietis apiplėšimui panaudojo kovinį šunį (papildymas)

Gina Kubiliūtė
Gina Kubiliūtė
Norėdamas apvogti klaipėdietę, jaunuolis pasinaudojo savo kovinės veislės šunimi.
Amerikiečių stafordšyro terjeras
Asociatyvinė nuotrauka: kovinės veislės šuo. / 15min.lt nuotr.
Temos: 2 Plėšimas Ford

Trečiadienio vakarą, apie dešimtą valandą, moteris, vedžiodama savo šuniuką, ėjo Sausio 15-osios gatve, netoli 1-ojo policijos komisariato.

Kaip 15min.lt komentavo komisariato viršininkas Mindaugas Busilas, tuomet budinčiųjų pareigūnų langas buvo praviras ir išgirdo triukšmą. Nubėgę į įvykio vietą policininkai pamatė besipjaunančius du šunis ir būrį žmonių.

Nuraminus šunis, tiek moteris, tiek Stafordšyrų veislės augintinio šeimininkas buvo nuvesti į komisariatą.

Pasikalbėjus, paaiškėjo, kad aštuoniolikmečio kovinės veislės augintinis puolė 42 metų moters šuniuką. Tuo metu vaikinas stvėrė nuo moters rankinuką.

„Kaip aiškino moteris, pagrobęs rankinuką, vaikinas jį perdavė kažkokiai merginai, kuri sėdo į automobilį ir nuvažiavo. Kol kas merginos asmenybės dar nenustatėme, aiškinamės visą situaciją”, - kalbėjo M.Busilas.

Aštuoniolikmetis buvo neblaivus – jam nustatytas vidutinio laipsnio girtumas. Jis uždarytas areštinėn.

Po incidento moteris kartu su savo šuniuku grįžo namo. Ji patyrė materialinį nuostolį – neteko 1 235 litų.

Tuo tarpu kovinės veislės šuo buvo perduotas gyvūnų prieglaudai „5 pėdutės“.

Šunį priėmęs prieglaudos darbuotojas Rimas Vidikas teigė, kad augintinis bus laikomas neribotam laikui. Koks bus šuns likimas – paaiškės vėliau. Gali būti, kad jis bus grąžintas šeimininkui. 

Nors šuo yra kovinės veislės, darbuotojui jis nepasirodė agresyvus.
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą