2008-10-10 13:40

Klaipėdoje prasidėjo „Grožis ir sveikata“ paroda

Aurelija Kripaitė
Klaipėdos „Ledo arenoje“ penktadienį atidaryta jau tradicinė paroda „Grožis ir sveikata”. Malonumo kūnui, sveikatinimo priemonių ir įvairiausių naujųjų technologijų gražinimuisi paroda uostamiestyje duris trims dienoms atveria ketvirtą rudenį.
Klaipėdoje vyksta paroda.
Klaipėdoje vyksta paroda. / „15 minučių“/E.Jankausko nuotr.

Šiųmetinė paroda lankytojus kvietė pakoreguotu pavadinimu iš „Grožis ir mada“ į „Grožis ir sveikata“.

800 kv. metrų plote pristatoma daugiau nei šimtas pavilijonų.

Šiemet didelis dėmesys skiriamas plaukų, nagų priežiūrai. Veikia keli stendai, pristatantys moderniausią kirpyklų įrangą, kosmetikos naujienas.

Parodos lannkytojai gali čia pat išbandyti kosmetiką, keli pavilijonai kvietė į specialius seminarus.

Ekspozicijų salėje laukiami ir gurmanai – keli gamintojai čia pristato rankų darbo šokoladą, kavos naujienas bei žolelių arbatas.

Penktadienį prasidėjusi paroda veiks iki sekmadienio. Penktadienį ir šeštadienį paroda atvira iki 19 val., sekmadienį – iki 17 val.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą