Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gegužės 2d. 16:53

Klaipėdoje rekonstrukcijai uždaryta J.Janonio gatvė

Planus suremontuoti J.Janonio gatvę dėl lėšų stygiaus teks atidėti.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / J.Janonio gatvės rekonstrukcija truks metus.

Klaipėdoje prasidėjo J.Janonio gatvės rekonstrukcija.

Praėjusią savaitę Klaipėdos miesto savivaldybės administracija su „Žemkasa“ pasirašė pasirašė rangos sutartį pagal kurią bus rekonstruota  J.Janonio gatvė.

Rekonstruojamos gatvės ilgis 430 m, skverelio prie gatvės – 79 m. Įgyvendinant projektą numatoma rekonstruoti J.Janonio gatvės dangą ir šaligatvius, sutvarkyti vandentiekio ir nuotekų tinklus, gatvės apšvietimą. Taip pat numatyta apželdinti prie J. Janonio gatvės esantį skverą, atsodinti medžius ir krūmus.

Darbų pradžia – 2012 m. gegužės 1 d. Darbų trukmė – 12 mėn. nuo darbų pradžios. Darbų atlikimo terminas gali būti pratęstas, tačiau ne daugiau kaip vieną kartą ir ne ilgesniam kaip 3 mėnesių terminui, dėl nenumatytų aplinkybių, nepriklausančių nuo rangovo. Rangos sutarties vertė – 4 084 549,36 Lt.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija pateikė paraišką pagal Lietuvos 2007-2013 metų Europos sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijos Ekonomikos augimo veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ priemonę „Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimas ir plėtra“ projekto „J. Janonio gatvės dangų ir šaligatvių restauravimas” įgyvendinimui finansavimą gauti iš ES ir LRVB lėšų.

Šiuo metu vyksta paraiškos administracinės atitikties vertinimas. Administracija yra įsipareigojusi užtikrinti projekto „J.Janonio gatvės dangų ir šaligatvių restauravimas“ bendrąjį finansavimą Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis – ne mažiau kaip 4.5 proc. tinkamų projektų išlaidų finansuoti bei netinkamų, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą, ir tinkamų išlaidų dalį, kurios nepadengia projektui skiriamas finansavimas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min