Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje šeštadienį vyks ne tik švarinimo akcija, bet ir mitingas

Mitingas aikštėje truko apie valandą.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Mitingas aikštėje truko apie valandą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vidurdienį Klaipėdos Atgimimo aikštėje vyks mitingas. Jį organizuoja kelios partijos, norinčios į save atkreipti dėmesį prieš rinkimus, prie jų prisijungė ir Klaipėdos švietimo darbuotojų bei Lietuvos jūrininkų sąjungos.

„Keturis metus Lietuvą valdančios partijos įrodė, kad visos mūsų tautos, mūsų vaikų ir mūsų likimai bei ateitis yra tik mūsų pačių rankose. Nieko nedarydami, mes dar keturiems metams pasmerksime šalį valdžioje esančių abejotinos reputacijos politikierių, besirūpinančių tik savo gerove, valdymui“, – teigiama organizatorių pranešime.

Šeštadienį vyksiančiame mitinge ketinama tarti garsų „Stop“ šildymo, kuro ir maisto kainų augimui, didėjančiai migracijai ir įsigalinčiai teismų savivalei.

Mitinge ketinantis dalyvauti Lietuvos jūrininkų sąjungos pirmininkas Petras Bekėža teigė, jog tylėti jau gana – būtina keltis reikalavimus tiek valdžiai, tiek darbdaviams. 

„Jei reikalavimų nekelsime, nieko ir nebus. Valdžia tam, kad ją įtakotume. Jūrininkai turi nemažai spręstinų problemų. Pažiūrėkite partijų programas, nė vienoje jų nieko nerasite jūriniais reikalais – tuščia. Lyg nebūtume jūrinė valstybė. Juk tai viena tų ūkio šakų, kuri išsilaikė nuo nepriklausomybės atgavimo, įnašas į biudžetą labai svarus“, – kalbėjo P.Bekėža.  Šeštadienį jis ketina išsakyti jūrininkų problemas, tarp kurių ir darbo užmokestis. Laivuose su Lietuvos vėliava dirbantys jūrininkai iki šiol gauna algą iš dviejų dalių – dienpinigius ir atlyginimą. Senatvėje jų laukia menka pensija, mat dienpinigiai nėra skaičiuojami. 

Mitingas šeštadienį 12 val. vyks Atgimimo aikštėje.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Klaipėda Mitingas
Parašykite atsiliepimą apie 15min