Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje sniegą pasitiks su papildomomis pajėgomis

Speciali technika nespėjo darbuotis.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Speciali technika šią savaitę vos spėjo darbuotis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sinoptikams prognozuojant, kad savaitgalį uostamiestį užgrius dar viena sniego pūga, bendrovė „Specialus autotransportas“ pasitelkė papildomas pajėgas miesto gatvėms valyti. Tačiau ir pasitelkus pajėgas, uostamiesčio valdžia nutarė, kad pietinę miesto dalį valys kita bendrovė, nes vien „Specialus autotransportas“ atlikti darbų nepajėgus.

„Mūsų bendrovė prisiima pilną atsakomybę už miesto gatvių būklę. Siekdami užtikrinti, kad keliai būtų pravažiuojami, pasitelksime tiek rangovų, kiek reikės“, - sakė „Specialaus autotransporto“ generalinis direktorius Ramūnas Balčiauskas.

Jis pabrėžė, kad miesto gatvių valymo darbams vadovaus „Specialus autotransportas“. Direktoriaus teigimu, pasitelkti į pagalbą rangovus – įprasta praktika.

„Jau buvome pasitelkę į pagalbą porą automobilių iš Vilniaus ir vieną iš Šilutės. Tačiau orų sąlygoms pasiekus kritinę ribą, šios pagalbos pasirodė per maža“, - sakė R.Balčiauskas.

Savivaldybės atstovai kalbėjosi su „Specialaus autotransporto“ vadovybe ir nutarė, kad ši su bendrove „Žemkasa“ sudarytų subrangos sutartį, ji galios iki sausio 31 dienos.

Uostamiesčio meras Rimantas Taraškevičius šią savaitę ne kartą pabrėžė įsitikinęs, kad viena bendrovė išvalyti miesto nepajėgi ir turi kviestis į pagalbą kitas kelių valymo bendroves.

Kaip žinia, bendrovė „Žemkasa“ yra laimėjusi pietinės miesto dalies valymo konkursą, tačiau „Specialus autotransportas“ konkursą apskundė. Bendrovė teigia, kad „Žemkasa“ nepajėgi vykdyti valymo darbų.

Komentarai
Temos Sniegas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min