TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje tariamasi dėl nedidelių oro uostų plėtros galimybių

Palangos oro uostas.
15min.lt nuotr. / Palangos oro uostas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Klaipėdoje prasideda tarptautinio projekto „South Baltic Global Access“, skirto regioninių oro uostų vystymui, partnerių susirinkimas.

Šis Europos Sąjungos Pietų Baltijos Bendradarbiavimo per sieną programos 2007–2013 metams (South Baltic Cross-border Co-operation Programme 2007–2013) finansuojamas projektas skirtas nedidelių oro uostų, esančių pietinėje Baltijos jūros regiono dalyje, plėtrai.

Jame dalyvauja Rostoko (Vokietija), Bornholmo (Švedija), Smalando (Švedija), Šcecino (Lenkija) oro uostai, regioninės Smalando ir Bornholmo turizmo vystymo asociacijos, Rostoko verslo ir technologijų vystymo įstaiga. Lietuvai šiame projekte atstovauja Tarptautinis Palangos oro uostas ir Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras.

Pagrindinis projekto tikslas – paskatinti mažųjų oro uostų plėtrą,  pritraukti į juos naujas skrydžių kryptis ir padidinti keleivių srautus. Projekto metu partneriai oro uostai atliks keleivių srautų analizę, atsižvelgiant į regioninius ypatumus bus sukurta marketingo strategija. Nemažai pastangų bus skiriama ir viso Klaipėdos regiono, kaip patrauklios turizmui krypties reklamai.

Pasak projekto konsultanto Olafo Zeike, atstovaujančio UNICONSULT įmonę, sėkminga nedidelių regioninių oro uostų veikla yra labai susijusi ne tik su palankiomis oro uostų paslaugų kainomis, bet didžia dalimi priklauso nuo sėkmingo oro uostų bendradarbiavimo su vietos turizmo organizacijomis ir savivaldybėmis. Tikimasi, jog Palangos oro uostas pasinaudodamas tarptautine projektų partnerių patirtimi galės išlaikyti esamas skrydžių kryptis ir sėkmingiau konkuruoti pritraukiant naujas avialinijas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min