Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 23d. 12:11

Klaipėdoje tikintiesiems suskambės naujas varpas

Naujojo varpo montavimo darbai
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Naujojo varpo montavimo darbai

Klaipėdos šv. Brunono Kverfurtiečio parapijoje penktadienį sumontuotas naujas varpas, atgabentas iš kilmingos Kruševskių giminės liejyklos Lenkijoje.

Naująjį varpą, ant kurio įspaustas šv. Antano Paduviečio atvaizdas, sumontavo lenkų meistrai. Varpas, sveriantis apie pusę tonos, buvo gaminamas beveik tris mėnesius. Jo kaina – beveik 27 tūkst. Lt.

Kaip teigė parapijos klebonas Stanislavas Švaikovskis, varpas prieš šv. mišias suskambės jau penktadienio pavakarę.

Debreceno gatvės Draugystės parke jau iškilo koplyčia. Šiuo metu intensyviai tvarkomas fasadas, atliekami vidaus apdailos darbai. Kitą savaitę koplyčioje bus montuojami langai. Balandžio 1-ąją S.Švaikovskis tikisi laikyti pirmąsias mišias naujoje koplyčioje.

Užbaigus koplyčią, varpinę ir sutvarkius aplinką būtų užbaigtas pirmasis šv. Brunono Kverfurtiečio parapijos numatytų statybų etapas. Skaičiuojama, kad šio etapo darbai atsieis apie 1,5 mln. Lt.
Antrasis etapas, kurio pradžia kol kad dar nežinoma, apims vienuolyno, ugdymo centro pastatų statybas. Paskutinysis statybų etapas – nauja bažnyčia. Visa komplekso erdvė apims apie 2250 kv. metrų ir kainuos apie 6 mln. Lt.

Anot S.Švaikovskio, šioje parapijoje gyvena apie 50 tūkst. tikinčiųjų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min