2018-01-31 09:42 Atnaujinta 2018-01-31 15:39

Klaipėdos uosto prieigose pastebėtos teršalų dėmės

Klaipėdos uostas pranešima teigia, kad teršalų išsiliejimo vietoje šiuo metu dirba aplinkosaugininkai, Uosto priežiūros skyriaus specialistai, pastatytos bonų užtvaros, kad teršalai nepasklistų plačiau.
Klaipėdos uostas
Klaipėdos uostas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Įvykio aplinkybės bei teršalų kiekis tiriamas. Klaipėdos uosto administracija žada informuoti apie tolesnę įvykių eigą.

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento direktoriaus pavaduotojas Alfredas Šepštas BNS sakė, kad iš vienos baržos išsiliejo naftos produktais užteršti vandenys.

„Ten išsiliejo lijaliniai vandenys iš baržos „Jokūbavas“, tos baržos operatorius – UAB „Parsekas“. Jie perpylinėjo vandenis iš vienos talpos į kitą ir nepastebėjo, kaip per kraštus išsiliejo“, – sakė A.Šepštas.

Anot jo, teršalų kiekis paaiškės po tyrimo.

Kaip popietę informavo Uosto direkcija, teršalai teberenkami, o įvykio aplinkybes tiria aplinkosaugininkai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą