Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje – užduočių Afganistane repeticija

Kairių poligone vykstančios pratybos – pasirengimas misijai Afganistane.
KAM nuotr. / Kairių poligone vykstančios pratybos – pasirengimas misijai Afganistane.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Klaipėdos Kairių poligone prasidėjo Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės devintosios pamainos baigiamosios lauko pratybos.

Pratybose vertinamas penkis mėnesius trukęs grupės pasirengimas misijai Afganistane.

Kairių poligone mokymo tikslais imituojamos užduotys, kurias kariams teks atlikti misijos Afganistane metu: susitikimai su vietos valdžios atstovais, bendradarbiavimas su vietos vyriausybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, humanitarinės pagalbos teikimas.

Taip pat bus imituojamas padalinių judėjimas vietovėje, vietos gyventojų demonstracijos, susidūrimai su priešiškomis pajėgomis, medicinos pagalbos teikimas sužeistiesiems ir kt.

Pratybų organizatoriai, stebėtojai ir vertintojai, kurie jau yra tarnavę misijoje Afganistane ir įgiję reikiamos patirties ir įgūdžių, stengiasi kiek galėdami maksimaliau pratybų sąlygas priartinti prie tikrovės Afganistane.

Į misiją gegužę išvykstanti naujoji Lietuvos karių grupė yra suformuota Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono pagrindu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min