Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 6d. 10:23

Klaipėdos arenai gali prireikti papildomų lėšų

Klaipėdos arenos įkurtuvės nusikėlė.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos arenos įkurtuvės nusikėlė jau kelis kartus.

Pas Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską penktadienio rytą lankęsi „Vėtrūnos“ vadovai patikino, kad Klaipėdos arena bus užbaigta laiku, tačiau tam gali prireikti dar kelių milijonų papildomiems darbams atlikti.

Anot V.Grubliausko, nuomonės apie statomas Klaipėdos ir Kauno arenas susidariusi ne kokia. „Nebėra jokių alternatyvų, arena turi būti užbaigta laiku“, – kelis kartus pabrėžta susitikime.

„Vėtrūna“ pabrėžė, kad jokių alternatyvų ir nesvarsto, arena turės būti užbaigta. Užbaigtuves planuojama birželio 28 d.  Tačiau priėmimo komisiją norima priimti dar anksčiau, kad vėliau priėmimo procesas neužsitęstų.

Šiuo metu arenoje dirba apie 400 statybininkų: baigiama sutvarkyti aplinką, vyksta vidaus apdaila. Per artimiausius porą mėnesių bus įsisavinta apie 26 mln. Lt. Didžioji dalis jų skirta įrangai. Kitą savaitę Klaipėdos jūrų uostą turėtų pasiekti pirmosios kėdės.

Tačiau gali būti, kad prireiks dar papildomų finansų – pakoreguotame projekte vėdinimo sistemos atskirtos, tam gali prireikti atlikti papildomų pirkimų. Iš viso skaičiuojama, kad tie darbai gali siekti apie 10 mln. Lt., tačiau dalį šios sumos galima padengti iš tos dalies, kurią pavyko sutaupyti, pavyzdžiui, perkant kėdes.

„Vėtrūnos“ valdybos pirmininkas Vytautas Banys pabrėžė, kad tiek Klaipėdos „Švyturio“, tiek Kauno „Žalgirio“ arenos yra netipinės, todėl kai kurių darbų apimtis ir išlaidas sunku įvertinti.

Kitą savaitę arenas dar turėtų apžiūrėti „FIBA“ atstovai, po dar po dviejų – ir rinktinių, dalyvausiančių čempionate, atstovai. Jie ketina apžiūrėti ne tik areną, bet ir viešbučius, kur apsistos krepšininkai.

Pirmasis renginys, numatomas „Švyturio“ arenoje – grupės „Smokie“ koncertas liepos 28-ąją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:55
01:44
01:16

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min