Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos arenoje – Rusijos „žvaigždynas“

„Novye Russkie Babki“ koncertuos Klaipėdos arenoje.
Klaipėdos arenos nuotr. / „Novye Russkie Babki“ koncertuos Klaipėdos arenoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rudenį Vakarų Lietuvos renginių lankytojus lepins užkrečiančio humoro ir iškilmingos bei jausmingos muzikos pasirodymai iš Rusijos.

Lapkričio 3 d. „Švyturio arenoje“ koncertuos vienas geriausių pasaulyje romansų atlikėjų Aleksandras Malininas, lapkričio 9 d. savo pasirodymą surengs originalus komikų duetas „Novye Russkie Babki“, o lapkričio 17 d. – vienas geriausių rusų operos tenorų ir estrados dainininkų Nikolajus Baskovas.

„Kultinių Rusijos žvaigždžių pasirodymai orientuoti į įvairaus amžiaus publiką, prijaučiančią tiek aukšto lygio estradinei muzikai, tiek jausmingiems rusiškiems romansams, tiek atlapaširdžiam rusiškam humorui. Tikimės, kad šie renginiai bus tarytum geros nuotaikos užtaisas, praskaidrinantis niūrų lietuvišką lapkritį. Šiais ir kitais įvairius žanrus atstovaujančių užsienio žvaigždžių pasirodymais Vakarų Lietuvos gyventojus ruošiamės stebinti visą sezoną“, – teigia Jolita Krickė, „Švyturio areną“ valdančios UAB „Klaipėdos arena“ direktorė.

Koncerto uostamiesčio arenoje metu Aleksandras Malininas atliks geriausius savo kūrinius ir naujus, daugeliui dar negirdėtus romansus. Talentingasis dainų autorius, dainininkas ir muzikantas savo gerbėjams Lietuvoje pristatys visą savo kūrybinį kelią – nuo klasikinių romansų iki šedevrais tapusių baladžių.

Po šio romantiško vakaro „Švyturio arenoje“ nuoširdžiai kvatoti visus klausytojus privers užkrečiančiais sąmojais gimtojoje Rusijoje ir Baltijos šalyse garsėjantys „Novye Russkie Babki“ humoristai – Sergejus Ivanovas (Matriona) ir Igoris Kasiliovas (Cvetochik), kurie žada pralinksminti publiką ir naujais, ir jau klasika tapusiais anekdotais bei kitais numeriais.

Tuo tarpu žaibiškai pripažinimą visoje Rusijoje ir už jos ribų pelnęs, auksiniu balsu vadinamas operos dainininkas N.Baskovas uostamiesčio gyventojams ir jo svečiams savo koncerte pristatys išskirtinę, visiškai naują programą „Vse Cvety“ („Visos spalvos“).

A.Malinino ir N.Baskovo koncertai Klaipėdoje pradės atlikėjų turus po Lietuvą, o „Novye Russkie Babki“ pasirodymas uostamiestyje vainikuos komikų gastroles mūsų šalyje.

Lapkričio mėnesį Lietuvoje vyksiančius A.Malinino, N.Baskovo ir „Novye Russkie Babki“ koncertus organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min