Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 1d. 06:30

Klaipėdos autobusuose – nauja tvarka

Klaipėdos autobusuose - nauja tvarka.
15min.lt / Klaipėdos autobusuose - nauja tvarka.

Kai kuriuose Klaipėdos autobusuose nuo pirmadienio įsigalios nauja tvarka.

Viešojo transporto keleiviai bus mokomi į autobusus įlipti pro priekines duris, o išlipti pro galines. Tokia tvarka jau veikia Kėdainiuose. „15min“ jau rašė, kad šiame mieste tokia sistema jau nebekelia nuostabos. Keleiviai įlipa pro priekines duris, paduoda vairuotojui savo bilietėlį, o šis jį pažymį. Pasiekę kelionės tikslą keleiviai išlipa pro užpakalines ar vidurines duris.

Taip Kėdainiams pavyko sumažinti „zuikių“ skaičių, beveik trečdaliu padidėjo pajamos. Taip pat šitaip labiau pažabojami viešosios tvarkos pažeidėjai.

Nuo pirmadienio klaipėdiečiai taip bus pratinami prie naujos sistemos. Pirmiausia ši tvarka veiks retesnių maršrutų, važiuojančių Minijos gatve, autobusuose – 1, 1A, 9, 12 ir 16. Tikimasi, kad vasarą, kai keleivių srautai stipriai sumažėję, pavyks įpratinti klaipėdiečius prie naujos tvarkos. Jiems padės ir lipdukai, užklijuoti ant durų, kaip įlipti ir kaip išlipti.

„Klaipėdos keleivinis transportas“ parengė mokomąjį filmuką keleiviams, kaip lipti pagal naująją tvarką.

„Filme yra tik dokumentinė medžiaga, jokios vaidybos ar režisūros. Filmuota Kėdainiuose, kur tokia tvarka galioja jau seniai, rytinio piko metu“, – teigia įstaigos dierektorius Gintaras Neniškis.

Nuo šios dienos miesto gatvėmis nebevažinės 7 maršruto autobusas. Jo nebeliko dėl ženkliai sumažėjusių keleivių srautų. Žadama, kad kur kas dažniau miesto gatvėmis važinės 14 maršruto autobusas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min