Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos centre dygsta baravykai

Baravykai išdygo Koncertų salės pašonėje esančiame parkelyje.
Koncertų salės nuotr. / Baravykai išdygo Koncertų salės pašonėje esančiame parkelyje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Miesto centre, Koncertų salės pašonėje esančiame parkelyje, išdygo baravykų.

Koncertų salės darbuotojai pastebi, kad jau tampa tradicija, jog grybai pasirodo prieš Klaipėdos koncertų salės vasaros koncertų ciklą po atviru dangumi „Nuo Joninių iki Žolinės“. 

Koncertų salės atstovai juokauja, kad jų pašonėje išsirikiuoja pirmieji klausytojai – baravykai.

„Neįtikėtina, bet jau antri metai Koncertų salės estrados parkelyje dygsta baravykai. Praėjusiais metais jie pasirodė po pirmojo vasaros koncertų ciklo renginio, o šiemet kaip tik prieš koncertų pradžią. Ar nebus taip, jog baravykai sudygo manydami, jog į puikius koncertus vietomis reikia pasirūpinti iš anksto“, – juokavo Koncertų salės rinkodaros vadovė Gidonė Vaitkuvienė.

 Sezoną atidarys šeštadienį

J.Andriejauskaitės nuotr./Koncertų salė jau parengė visą programą, kuria užbaigs 6–ąjį koncertinį sezoną.
Koncertų salė

Vasaros koncertų ciklas parko scenoje bus pradėtas jau šį šeštadienį. Nutilus muzikos garsams Koncertų salės scenoje jie persikelia ir užpildo atvirą erdvę šalia esančiame parke, susilieja su aidinčiais miesto garsais, medžių ošimu ir paukščių klegesiu. Spalvinga garsų drobė, besileidžiančios saulės nušviesta, apgaubia susirinkusius klausytojus.

Vasaros koncertų ciklas „Nuo Joninių iki Žolinės“ (birželio 26 – rugpjūčio 14 d.) šeštadienių vakarus kviečia praleisti jaukiame klasikinės muzikos ir gamtos prieglobstyje. Koncertų salės parko estradoje muzikuos Klaipėdos kamerinis orkestras, choras „Aukuras“, „Brass“ kvintetas bei Palangos orkestras.

Koncertu „Baltas paukštis vasaros naktį“ šeštadienį ciklą pradės Klaipėdos kamerinis orkestras ir Klaipėdos choras „Aukuras“. Jų programos pagrindą sudarys lietuvių autorių kūriniai.  

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min